Pomysł na prezent – plakat dla chłopaka!

Szukasz oryginalnego prezentu na Dzień Chłopaka? Chcesz swoim upominkiem pokazać, jak wielka i wyjątkowa więź Was łączy? Weź pod uwagę pasje, zainteresowania swojego chłopaka, Wasze wspólne wspomnienia i stwórz personalizowany plakat. Plakat dla chłopaka może być naprawdę wyjątkowy. Uruchom swoją kreatywność, zaprojektuj, zamów go i podziwiaj efekty. No i wręcz ukochanemu w prezencie!

Plakat na prezent to coś więcej niż tylko dekoracja ściany. To wyraz uczucia, pamiątka z okazji ważnej rocznicy, ukłon w stronę wspólnych zainteresowań. Może to być także inspirujący cytat, ulubiona grafika albo mapa miejsca, gdzie spotkaliście się po raz pierwszy… Poznaj kilka pomysłów na spersonalizowany plakat dla chłopaka, który z pewnością zrobi wrażenie na obdarowanym. 

Plakat na Dzień Chłopaka – ważne słowa, cytat, motto 

Jeśli Twój chłopak ma ulubiony cytat, który motywuje go każdego dnia – dlaczego by nie utrwalić tych słów na plakacie? Dobrze dobrana typografia i kolory mogą dodać cytatowi wyjątkowości. Nie przychodzi Ci do głowy nic motywującego? Spokojnie – plakat z typografią może być przecież zapisem śmiesznego powiedzenia, które zawsze Was bawi, słowami, którymi wyznajecie sobie uczucia albo fragmentem dialogu z ulubionego serialu chłopaka lub Waszego wspólnego. 

Mapa wspólnych wspomnień 

Mapa miejsca, gdzie się poznaliście, pierwszego wspólnego urlopu czy innego ważnego dla Was miejsca, będzie nie tylko oryginalna, ale i wyjątkowo sentymentalna. Inne pomysły na mapy na plakacie: 

  • mapa nieba z chwili Waszego pierwszego pocałunku, 
  • samodzielnie stworzona mapa przedstawiająca Waszą drogę od poznania się do chwili obecnej. 

Na plakacie z mapą możesz umieścić różnego rodzaju ozdobniki, piktogramy czy Wasze zdjęcia z konkretnych miejsc. 

Plakat dla chłopaka z pasją 

Twój chłopak jest zapalonym rowerzystą, muzykiem, miłośnikiem gier komputerowych? Stworzenie plakatu, który odzwierciedli jego hobby, to sposób na podkreślenie jego indywidualności. Pokażesz w ten sposób także to, że hobby Twojego ukochanego jest ważne również dla Ciebie. Tak jak wszystko to, co dotyczy bliskiej Ci osoby. 

Plakat ze zdjęciem – romantyczny prezent na Dzień Chłopaka 

Na pewno macie jakieś wspólne zdjęcia! Wykorzystaj ulubione z nich – stwórz plakat z Waszym dużym zdjęciem lub z kolażem Waszych najpiękniejszych zdjęć. Możesz także obrobić zdjęcie wcześniej, by osiągnąć konkretny styl. Na przykład retro czy w klimacie gier wideo. Gdy taki unikatowy plakat zawiśnie na ścianie, będzie codziennym przypomnieniem o Waszej bliskości. 

Jak zamówić personalizowany plakat dla chłopaka? 

Dzięki intuicyjnym narzędziom online możesz samodzielnie zaprojektować personalizowany plakat na prezent, wybierając rozmiar, kolorystykę oraz materiał, na którym ma być wydrukowany. Intuicyjne konfiguratory, takie jak w Empik Foto, oferują także szereg gotowych szablonów, a do tego bardzo szybką realizację. Projektowanie i zamawianie plakatu na dzień chłopaka nigdy dotąd nie było tak łatwe. 

Personalizowany plakat to prezent, który łączy w sobie estetykę, oryginalność i głęboką symbolikę. Niezależnie od tego, czy Twój chłopak jest romantykiem, czy pragmatykiem, z pewnością znajdziesz pomysł na plakat, który go zachwyci. Wykorzystaj swoją kreatywność i podaruj mu coś, co codziennie będzie pokazywało Twoje zaangażowanie w Waszą relację. 

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto