Hotel Tobaco

Hotel Tobaco

Hotel Tobaco

Hotel Tobaco to butikowy obiekt w centrum Łodzi. Hotel powstał w dawnej Fabryce Wełny Karla Kretschmera, która po I Wojnie Światowej stała się siedzibą Łódzkiej Wytwórni Papierosów. Tobaco to połączenie surowości industrialnej architektury z energetyzującymi, designerskimi wnętrzami oraz nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Dzisiaj obiekt oferuje 115 pokoi w siedmiu różnych kategoriach oraz 8 sal konferencyjnych od 25 do 120 m2.

Wielokrotnie nagradzana hotelowa Restauracja u Kretschmera zabiera w kulinarną podróż do Łodzi Czterech Kultur. Oryginalny wystrój przenosi do czasów fabrykanckiej Łodzi i sprawia, że jest idealnym miejscem na degustacje, warsztaty kulinarne oraz imprezy firmowe i rodzinne. W karcie menu znajdują się dania inspirowane tradycyjną kuchnią polską, niemiecką, żydowską i rosyjską.

Hotel Tobaco w Łodzi należy do Grupy Arche, która posiada w swoim portfolio również inne hotele historyczne: Pałac Łochów, Pałac Sieniawa oraz Zamek Janów Podlaski, a także współczesne Hotel Puławska Residence w Warszawie, Hotel Arche w Siedlcach, Folwark Łochów oraz Hotel Arche Częstochowa.

Kontakt:

Hotel Tobaco

Hotel Tobaco

ul. Kopernika 64
90-553 Łódź
tel. 422 07 07 07

Więcej: www.hoteltobaco.pl