Dr Beata Dethloff

Dr Beata Dethloff

Dr Beata Dethloff

Klinika Dr Beata Dethloff to nowoczesne centrum anti-aging, które oferuje holistyczną opiekę w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, dermatologii, kosmetologii, SPA, trychologii i dietetyki oraz testów genetycznych i pokarmowych.

Klinika mieści się w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej 21. Dr n. med. Beata Dethloff jest lekarzem medycyny estetycznej, doktorem endokrynologii i specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych II stopnia i absolwentką Międzynarodowej Szkoły Medycyny Przeciwstarzeniowej prowadzonej przez światowej sławy doktora Tierrego Hertoghe’a. Dr n. med. Beata Dethloff specjalizuje się w programach anti-aging i stawia na równi modelowanie i odmładzanie twarzy oraz ciała w połączeniu z działaniami przeciwstarzeniowymi całego organizmu.

Pacjenci wyglądają młodo, mają więcej energii i czują się lepiej. O wyjątkowości tego miejsca świadczy szeroki wachlarz usług, profesjonalny zespół, innowacyjne technologie, dyskrecja, bezpieczeństwo, prowadzenie pacjenta w zakresie zapobiegania chorobom i prewencji przeciwstarzeniowej oraz stały kontakt z pacjentem i opieka pozabiegowa.

Kontakt:

Dr Beata Dethloff

Dr Beata Dethloff
ul. Nowogrodzka 21
00-511 Warszawa
tel. 791 010 000
Dr Beata Dethloff
CH Stara Papiernia, 1p
Al. Wojska Polskiego 3
05-520 Konstancin-Jeziorna
tel. 510 940 792

 
Więcej: www.drbeatadethloff.pl