Copernicus Toruń Hotel

Copernicus Toruń Hotel

Copernicus Toruń Hotel

Copernicus Toruń Hotel**** znajduje się na wiślanym bulwarze, a z jego okien delektować można się widokiem Starówki oraz mostu im. Piłsudskiego. Mieści się w efektownym budynku o nowoczesnej bryle, który wraz z okolicznym krajobrazem tworzy wyjątkowy klimat i doskonale komponuje się z pełnym zieleni otoczeniem. To tutaj spotkania i wypoczynek przebiegają w niezwykłej atmosferze, zaspokajając potrzeby Gości żądnych relaksu i odprężenia.

Kompleks hotelowo-konferencyjny słynie z bogatego zaplecza rekreacyjnego oraz wysokiego standardu noclegów, obok którego nie mogą przejść obojętnie wymagający Klienci.

Toruński hotel SPA posiada 149 pokoi oraz sale konferencyjne o łącznej powierzchni 800m2, a do jego największych atrakcji zaliczają się 2 baseny – wewnętrzny i zewnętrzny, siłownia, korty tenisowe, spa, fryzjer, kręgielnia oraz klub nocny.

W tym roku hotel poszerzył swoją ofertę o namiot bankietowy na terenie zielonym. Namiot ma powierzchnię 600 m2 co pozwala na organizację bankietów do 400 osób przy okrągłych stołach. Przy imprezach stojących może to nawet być 500 osób.

 

Kontakt:

Copernicus Toruń Hotel

Copernicus Toruń Hotel

Bulwar Filadelfijski 11
87-100 Toruń
Tel. +48 56 611 57 00

Więcej: www.copernicustorunhotel.com