Beauty Medica

Beauty Medica

Beauty Medica

Skład zespołu Beauty Medica tworzą doświadczeni i wykwalifikowani lekarze, specjaliści z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii. Zabiegi wykonywane są przy użyciu najnowszych urządzeń oraz najwyższej jakości preparatów. Często zabiegi pojawiające się w ofercie innym Klinik stanowią wypracowane wcześniej metody w Beauty Medica, gdyż jednym z ważniejszych elementów działalności Centrum Medycznego są szkolenia prowadzone dla lekarzy medycyny z całej Polski. Do najpopularniejszych szkoleń należą z kolagenu Nithya (jedyny ośrodek w Polsce) oraz szkolenia z ginekologii estetycznej dla ginekologów.

Beauty Medica dla każdego Pacjenta przygotowuje Indywidualny Program Pielęgnacji skóry, w ramach którego łączy najskuteczniejsze technologie i produkty dostępne w swojej ofercie. Dzięki tym autorskim planom terapii łączonej skuteczność przeprowadzanych zabiegów jest możliwie największa. Świetnym pomysłem i miłym gestem ze strony Centrum medycznego w kierunku pacjentów jest dedykowanie jednego dnia w tygodniu tylko mężczyznom. Tu na uwagę zasługuje fakt, że Ambasadorem tych „męskich wtorków” został znany i ceniony prezenter telewizyjny Tomasz Kammel.

Beauty Medica jest pierwszym Centrum Medycznym, które zaczęło robić zabiegi Fibryną bogatopłytkową, czyli terapii osoczem bogatopłytkowym PRP i i-PRF (fibryna bogato płytkowa). Osocze bogato płytkowe jest jednym z elementów naturalnego procesu obrony i regeneracji organizmu przy wszelkich urazach. Stanowi wielki potencjał dla naprawy tkanek w trakcie procesu gojenia, dzięki tzw. czynnikom wzrostu, które szczególnie wpływają na odbudowę mięśni i ścięgien. Niewątpliwą zaletą tego typu leczenia jest wykorzystywanie naturalnych mechanizmów odtwórczych tkanek, pobudzając tym samym i stymulując je bez ingerowania sztucznymi substancjami. Terapia PRP i i-PRF jest całkowicie bezpieczna dla pacjenta i pozbawiona niepożądanych działań. Pozwala uniknąć reakcji alergicznych i zakażeń, które bardzo często są następstwem reakcji organizmu na sztuczne preparaty.

Kontakt:

Beauty Medica

BEAUTY MEDICA
plac Defilad 1
00-901 Warszawa

tel. +48 695 555 710
tel. +48 570 043 400

 
Więcej: www.beautymedica.warszawa.pl