4SWISS

4SWISS

4SWISS

Marka 4Swiss powstała z pasji do zdrowego trybu życia oraz chęci dostarczania produktów, które umożliwiają dbanie o własne zdrowie i samopoczucie w zaciszu domowym. Nasze innowacyjne wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane w oparciu o ekspercką wiedzę dietetyków i technologów, by zapewniać optymalną pracę urządzenia przy zachowaniu najważniejszych składników odżywczych przygotowywanych napojów.

W efekcie wyciskarki wolnoobrotowe 4Swiss dostarczają z warzyw i owoców wszystko, co najlepsze, chroniąc zawarte w nich enzymy, witaminy oraz minerały. Gwarantują także przyswajalność na znacznie wyższym poziomie niż same owoce i warzywa.

Nowością w ofercie marki są automatyczne ekspresy do kawy Roma A10 w wersji standardowej do domu oraz w wersji Pro dla firm. Urządzenia te łączą w sobie dwie cechy, będące synonimem nowoczesności – minimalistyczny design oraz bogato wyposażone wnętrze.

Ekspres do kawy od 4Swiss to inteligentne urządzenie, które spełni oczekiwania nawet najwytrawniejszego konesera kawy przyrządzając jego napój już za pomocą jednego przycisku.

Kontakt:

4SWISS
4 Swiss Sp. z o.o.
Al. Armii Ludowej 6/164
00-571 Warszawa

Tel. 22 494 31 89

Więcej: www.4swiss.pl