RoboJet

RoboJet

RoboJet to polska firma oferująca innowacyjne rozwiązania z zakresu Smart Living, które sprawiają, że dbanie o czystość, higienę i zdrowie tysięcy Polaków staje się dużo łatwiejsze.

Firma RoboJet została założona w 2010 roku, a już rok później wprowadziła swój pierwszy produkt – automatyczny odkurzacz RoboJet Elegant. Od momentu powstania RoboJet wciąż wzmacnia swoją pozycję na rodzimym rynku i tym samym zajmuje czołową pozycję wśród producentów inteligentnych urządzeń sprzątających.

Obecnie RoboJet posiada w swojej ofercie roboty sprzątające o zróżnicowanej funkcjonalności, dzięki czemu dostosowuje się do potrzeb swoich Klientów. Najnowszy robot sprzątający RoboJet – model Air PRO, łączy w sobie dwa synergicznie funkcjonujące urządzenia – robota hybrydowego (2w1 – odkurza i czyści na mokro) z wydajnym oczyszczaczem powietrza. Elementy te wspólnie dbają o najwyższy poziom czystości zarówno podłóg, jak i jakości domowego powietrza.

Główną misją RoboJet jest wszechstronne wykorzystanie rozwiązań nowoczesnej robotyki w celu poprawy codziennego życia. Nieustanny rozwój oraz poszukiwanie nowych możliwości implementacji technologii w takich dziedzinach, jak: sztuczna inteligencja, mikrobiologia oraz robotyka sprawiają, że RoboJet uchodzi za lidera w swojej branży.

W 2015r następne wyróżnienie dla pióra Duke Chopin w kategorii De Luxe na targach RemaDays w Warszawie.

Kontakt:

RoboJet

RoboJet
ul. Globusowa 25 lok. 5
02-436 Warszawa
+48 22 355 31 55

Więcej: www.robojet.pl