RED SPOT MARKETING & PR AGENCY

RED SPOT MARKETING & PR

Jak mawiał Mark Fisher, najlepszy czas na działanie jest teraz!
Największe zmiany są podszyte emocją, potrzebą działania, wprowadzenia ruchu, nadania tempa. Red Spot to pęd, który niesie siłę zmian, tworzy sieć wzajemnych tożsamości, by dzielić się wiedzą, budować pozytywne relacje, osiągać sukces.

Na co dzień współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorstwami jak i międzynarodowymi brandami.

Proponujemy opiekę i wsparcie dla małych i średnich firm. Przygotowujemy całe podłoże działań marketingowych, uzależniając sposób działania od potrzeb klienta.

Pomagamy dużym firmom w budowaniu strategii rozwoju, relacji biznesowych, a następnie dostosowując komunikację, narzędzia marketingowe, sprzedażowe, wdrażamy zaproponowane działania.

Każdą nową współpracę zaczynamy od analizy potrzeb, weryfikując realia założonego celu.

RED SPOT MARKETING & PR

 

RED SPOT MARKETING & PR
 

Naszą współpracę zaczniemy od poznania, zebrania informacji. Zweryfikujemy konkurencję, dobierzemy właściwe narzędzia. Przygotujemy zrównoważony plan rozwoju, pamiętając o możliwościach budżetowych. Przeszkolimy zespół, wprowadzając projekty.

 
RED SPOT MARKETING & PR
 

Nasza praca, to kreacja, design dnia codziennego. Inspirują nas nasi klienci, dlatego też, pracując tworzymy unikatowe przekazy. To sztuka inspirowała i inspiruje świat. Sztuka to też praca. Kreując projekty, wprowadzając marki, pracując przy każdym zadaniu, zleceniu, staramy się przekazywać w odbiorze coś więcej. Mamy za sobą kompleksowy design wielu nowych produktów i marek. Wymyślamy nie tylko koncept, nazwę, hasło ale też projektujemy unikalne logo i pełną Identyfikację Wizualną

 

RED SPOT MARKETING & PR
 

Public Relations to umiejętność komunikacji w sposób przynoszący efekty. To również wsłuchiwanie się i odpowiednia reakcja na otaczający świat. Planując kompleksową kampanię medialną skupiamy się zarówno na wyrazistych przekazach w mediach tradycyjnych jak i wartościowym dialogu w social media. Tworzymy kampanie reklamowe, notki prasowe, content marketing, blogi, troszcząc się by wszystkie treści przynosiły jak największe korzyści dla naszego klienta.

RED SPOT MARKETING & PR
 

Budowanie relacji Klient-firma to wiedza i umiejętność właściwego przeprowadzenia kampanii. Tworząc kampanie marketingowe, skupiamy się na tworzeniu narzędzi sprzedaży, projektowaniu, planowaniu i wdrażaniu kreacji. Zapewniamy wsparcie merytoryczne i operacyjne. Koordynujemy akcje promocyjne, lojalnościowe, eventy, organizujemy wyjazdy biznesowe. Jesteśmy kreatywni, pracowici i skuteczni!

 

RED SPOT MARKETING & PR
 

Wiemy jak ważne są media społecznościowe, znamy trendy, obserwujemy rynek, działamy! Tworząc kampanie dla naszych klientów, wskazujemy kierunki, ocieplamy wizerunek, zaprzyjaźniamy się z odbiorcami. Lubię to – to cel naszej pracy!

Kontakt:

RED SPOT MARKETING & PR AGENCY

RED SPOT MARKETING & PR AGENCY
ul. Mełgiewska 11 lokal 19,
20-209 Lublin

tel: +48 504 529 545
redspot@redspotagency.pl

Więcej: www.redspotagency.pl