Pałac Zdunowo

Pałac Zdunowo

Pałac Zdunowo
Pałac Zdunowo

Pałac Zdunowo został stworzony do spotkań rodzinnych i biznesowych dając im atmosferę prywatności i swobodę pracy twórczej. Organizujemy wesele, konferencje, kameralne spotkania biznesowe, chrzciny, komunie oraz jubileusze i urodziny.

Położony w pięknym, zabytkowym parku zapewnia ciszę. Oddajemy do Państwa dyspozycji 2 sale konferencyjne, bibliotekę, restaurację, salę dyskotekowo-kinową, przestronny westybul i 21 stylowych, komfortowych pokoi. Do Państwa dyspozycji pozostaje również przestrzeń na tarasie i w parku. Zapraszamy także do strefy Wellness, aby po pracowitym dniu czy wydarzeniu pełnym emocji podarować sobie relaks.

Na spotkania o szczególnym charakterze zachęcamy do wynajęcia pałacu na wyłączność. Jesteśmy przekonani, że kucharze Pałacu Zdunowo zaskoczą naszych Gości znakomitą kuchnią i prezentacją potraw – w latach 2012-2016 zdobyliśmy tytuł Najlepszej Restauracji Pałacowej w Polsce.

Nasz profesjonalny zespół pomoże dobrać odpowiednie zabiegi, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Naszym celem jest Twoja piękna i zdrowa skóra.

Szybki kontakt:

Pałac Zdunowo

Pałac Zdunowo
ul. Zdunowo 50
09-142 Załuski

tel.: +48 23 661 98 00

Więcej: www.palaczdunowo.pl