MTM Ostróda

MTM Ostróda

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie
Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie | edycja 44 | 05-08 września 2017
Targi Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA | 4 edycja | 05-08 września 2017

Zainteresowani wiedzą, że na wrześniowym spotkaniu w Ostródzie trzeba być obowiązkowo. Od blisko 25 lat w Ostródzie właśnie, spotykają się wszyscy pasjonaci meblarstwa, miłośnicy kunsztu, entuzjaści nowoczesnych rozwiązań, ale i klasycznego podejścia do mebli, architekci, designerzy, przedstawiciele działów projektowych; od 4 lat również producenci i dostawcy maszyn i urządzeń do produkcji mebli, komponentów meblarskich czy specjalistycznego oprogramowania.

W historii Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie znajdziemy edycje odbywające się w wysłużonych małych halach, czy ekspozycje pod namiotami, które Klienci wspominają do dziś z wielkim sentymentem. By móc się jednak rozwijać od dwóch lat scenariusz Targów organizatorzy piszą na 50 000 metrach kwadratowych jednego z najnowocześniejszych obiektów targowo-konferencyjnych w Polsce – Expo Mazury – w sercu Warmii i Mazur.

Novum tegorocznych edycji będzie uruchomienie profesjonalnej platformy dla hosted buyers, dzięki której zintensyfikowana zostanie i przede wszystkim usprawniona komunikacja pomiędzy wystawcami, a profesjonalnymi kupującymi. Kolejną nowością będzie Strefa e-commerce. Ambasadorem Strefy zostało B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego.

Kolekcja lamp wiszących LONGIS
Jak powstaje rzeźba w drewnie

Analizując trendy rynku organizatorzy postawili na szeroką promocję Targów nie tylko w Polsce, ale i za wschodnią granicą kraju. Od lutego uruchomiona została intensywna kampania internetowa (remarketingowa) na Litwie, Ukrainie i Białorusi. Od czerwca zasięg zwiększony zostanie jeszcze o rynek niemiecki i angielski. Kampanię popularyzacyjną bezpośredniego kontaktu prowadzi też zespół projektowy, który bierze czynny udział w największych wydarzeniach branżowych na całym świecie (Niemcy, Bułgaria, Mediolan).

Powyższe działania dały już wymierne korzyści. Po latach przerwy na 44. edycji MTM zobaczymy Firmę Urban Sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora na Polskę amerykańskich marek ASHLEY FURNITURE, AICO AMINI, LEGACY CLASSIC, UNIVERSAL FURNITURE i CRAFTMASTER. Swoje oferty zaprezentują również między innymi: IMS SOFA Sp. z o. o., PMW Wojciech Mielczarek, Libro Marek Liberacki, Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o. o., czy Fabryka Mebli Benix Kaczorowscy sp. j.

Za sprawą najlepszych rzemieślników z Pracowni Mebli MebS, twórców „mebli gdańskich“ po raz pierwszy w historii Targów odbędą się warsztaty snycerskie. Na naszych oczach powstanie całkiem nowy motyw, inspirowany być może pięknem mazurskiej okolicy czy industrialnym charakterem Expo Mazury. Mistrzowie spróbują zarazić zwiedzających swoją pasją, wiedzą i emocjami związanymi z wykonywaniem zawodu snycerza, ale i podzielą się historią mebli gdańskich.

Podczas Targów do wygrania będzie specjalna nagroda, przygotowana przez Pracownię. Szczegóły organizatorzy podadzą wkrótce.

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie

Kontakt:

MTM Ostróda

Marta Brzózka
Menedżer ds. Marketingu
kom. +48 693 650 287
Marta.Brzozka@expomazury.pl

 
Więcej: www.expomazury.pl