MEDESTETIS

MEDESTETIS

Instytut MEDESTETIS to uznana przez pacjentów klinika medycyny estetycznej i naturalnej medycyny regeneracyjnej – dwukrotny laureat i zdobywca tytułu Najlepszej Kliniki Gala Beauty Stars 2015 i 2016, łącząca najnowocześniejszą technologię medyczną z wieloletnim doświadczeniem specjalistów z obszaru medycyny estetycznej, kosmetologii, dietetyki i fizjoterapii.

Dynamiczny rozwój instytutu bazuje na niezwykłej osobowości dr n. med. Joanny Kuschill-Dziurdy, założycielki i dyrektora medycznego MEDESTETIS, która uzyskała tytuł Lekarza Roku 2013 w plebiscycie czytelników Gazety Krakowskiej. Wszechstronne wykształcenie medyczne, wieloletnie doświadczenie dr Kuschill-Dziurdy jest gwarancją zadowolenia i bezpieczeństwa każdego Klienta. Indywidualne podejście do każdego pacjenta, zdrowy styl życia oraz naturalny sposób bycia pani doktor stanowią dla wielu motywację i inspirację.

Instytut MEDESTETIS
Instytut MEDESTETIS

 

Instytut MEDESTETIS to pierwsza w Polsce klinika medycyny estetycznej oferująca wielospecjalistyczne, autorskie programy anti-aging oraz długofalowe plany terapeutyczne realizowane dzięki wykorzystaniu zaawansowanej diagnostyki, leczenia zabiegowego oraz programów żywieniowych, których założeniem jest holistyczna zmiana podejścia pacjentów do swojego stylu życia, budowania pewności siebie i samoakceptacji.

Instytut MEDESTETIS
Instytut MEDESTETIS

 

Bazując na doświadczeniu i sukcesie placówki krakowskiej, która powstała w 2007 roku, utworzono warszawską filię Instytutu, która znajduje się w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego, przy ul. Włodarzewskiej 81 i dysponuje pięcioma nowocześnie wyposażonymi gabinetami medycznymi.

Kontakt:

MEDESTETIS

MEDESTETIS
ul. Włodarzewska 81
02-393 Warszawa
tel.: +48 22 10 10 181
warszawa@medestetis.pl

 
Więcej: www.medestetis.pl