Duke

Duke

Duke 961F+R set1
Duke 961F+R set1

Każda historia ma swój początek. Historia marki Duke to ponad 200 lat tradycji. Zarejestrowana 1809 roku w Niemczech przez długie lata XX wieku nie funkcjonowała by w 1988 przeżyć triumfalny powrót. Reaktywowana przez firmę G. Crown Fountain Pen Co Ltd przeżywa dziś dynamiczny rozwój. Łączy jakość oraz niespotykane wzornictwo. Nieustannie poszukuje przełomowych rozwiązań zdobywając uznanie klientów na całym świecie. W chwili obecnej marka Duke skupia się przede wszystkim na produkcji: piór wiecznych, długopisów, piór kulkowych oraz akcesoriów skórzanych.

Stylistyka produktów Duke to nawiązanie do klasyki piśmiennictwa, to także doskonałe rzemiosło i idealne właściwości piszące. Artykuły piśmienne Duke powstają z najwyższej jakości materiałów. W swoim asortymencie posiada instrumenty piśmienne wykonane z mosiądzu, laki, drewna, skóry, różnego rodzaju minerałów, stali szlachetnej i złota i włókna węglowego oraz bambusa.

System napełniania piór to konwerter z możliwością wymiany na naboje w większości . Stalówka stalowa w rozmiarze M. Sztandarowym materiałem z którego wykonane są instrumenty piśmiennicze Duke to mosiądz lakierowany i chrowany w zależności od elementu.

Duke Konfucjusz
Duke Konfucjusz

Dbałość o właściwą oprawę to znak rozpoznawczy instrumentów piśmienniczych Duke. Pióra oraz długopisy sprzedawane są w wytwornych etui prezentowych wykonanych z drewna lub skór ekologicznych. To wielki atut w oczach tych klientów, którzy pragną sprawić komuś wyjątkowy i niebanalny prezent. Filozofia marki to nie tylko produkty dla miłośników luksusowych instrumentów piśmienniczych. Jej celem jest dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, którzy pragną cieszyć się produktem wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Do każdego instrumentu piśmienniczego mamy torebkę lub kartonik firmowy.

Marka Duke w Polsce obecna jest od 11 lat, mimo to zdążyła już zadomowić się na rodzimym rynku. Marka może też pochwalić się różnymi wyróżnieniami:
Pióro wieczne Duke Konfucjusz otrzymało wyróżnienie Gifts 2010 na targach RemaDays w Warszawie kategorii Produkty De Luxe.

W 2015r następne wyróżnienie dla pióra Duke Chopin w kategorii De Luxe na targach RemaDays w Warszawie.

Kontakt:

Duke

DUKE
Telefon: +48 32 201 92 56
Fax: +48 32 201 92 57
E-mail: duke@dukepen.eu

 
Więcej: www.dukepen.eu