Bang & Olufsen

Bang & Olufsen

Bang & Olufsen
Advertorial BeoSoundShape

Oryginalny pomysł Bang & Olufsen na połączenie muzyki i designu

Aranżacja wnętrz opiera się na estetyce. Ale czy tylko na tym? Jeżeli głównym celem aranżacji jest stworzenie przestrzeni, która od razu sprawi, że poczujemy się jak w domu, to musi być w tym coś więcej. To jak rozprzestrzenia się dźwięk w naszym domu, okazuje się równie ważne dla naszego samopoczucia, jak dobór odpowiednich mebli, kolorów czy innych dodatków. Wszystko ma łączyć się w jedną całość tak, aby odzwierciedlać nasz styl i upodobania.

Połączenie drewnianych podłóg i surowych ścian potrafi wyglądać w domu na prawdę pięknie. Niestety takie wnętrza maja pewną wadę – twarde, gładkie powierzchnie odbijają intensywniej dźwięki. Zazwyczaj w ogóle nie zwracamy na to uwagi aranżując pomieszczenia. W rezultacie kiedy nagle okazuje się, że mamy w domu słabą akustykę, zastanawiamy się, czy można ją jakoś poprawić. To w takim właśnie momencie zaczynamy rozumieć, że dbałość o jakość odbieranego dźwięku jest równie istotna jak oświetlenie, czy przystosowanie pomieszczenia do jego użytkowników.

BeoSound Shape to bardzo elastyczny, modułowy system głośników bezprzewodowych, który wykorzystuje innowacyjne połączenie głośników, wzmacniaczy i paneli akustycznych. Gwarantuje zarówno przestrzenną jakość dźwięku, jak i redukcję szumów. Jego panele zbliżone wyglądem do plastra miodu mogą być rozmieszczone w niezliczonych kombinacjach. Dzięki temu użytkownik ma zapewnioną pełną kontrolę nad dźwiękiem oraz wyglądem głośników.

Kolekcja lamp wiszących LONGIS
Advertorial BeoSoundShape

Jest to produkt idealny dla tych, którzy chcą maksymalnie ulepszyć akustykę w swoich wnętrzach. Co więcej, BeoSound Shape pozwala na zaprojektowanie własnego oryginalnego rozwiązania, gdyż można skonfigurować nawet 44 głośniki w jednym systemie. Do tego dochodzi idealnie rozprzestrzeniający się dźwięk.

Spersonalizowany system głośników ma pewna wyjątkową cechę – potrafi oddać wrażenie koncertu. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy, doskonale słyszymy poszczególne instrumenty i wokal. Stoi za tym opatentowany przez Bang & Olufsen algorytm zwany „Band on the Wall”. Sama nazwa jest niezwykle trafna, gdyż BeoSound Shape daje takie wrażenie dźwięku, jakbyśmy dosłownie słyszeli przed sobą zespół.

Każdy miłośnik muzyki i designu może tworzyć swój własny BeoSound Shape na stronie bang-olufsen.com, korzystając z konfiguratora. Pozwala on zaprojektować wzór, wypróbować różne kolory, a nawet zdefiniować osobisty profil dźwiękowy.

BeoSound Shape jest już dostępny w salonie Bang & Olufsen Wilanów w Warszawie. Przy standardowym ustawieniu cena zestawu wynosi 16.000 zł.

* Ceny zaczynają się od 16.000 zł dla konfiguracji 6 płytek: 2 panele głośnikowe, 2 panele akustyczne, 1 panel BeoSound Core i okablowanie.

Kontakt:

Bang & Olufsen

Bang & Olufsen Wilanów
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
tel. 22 161 54 50

 
Więcej: www.bang-olufsen.com