Partnerzy 2017

Bang & Olufsen

Bang & Olufsen

Bang & Olufsen to marka piękna, innowacji i technologii, powstała w roku 1925 w duńskim Struer. Producent urządzeń audio-video.

Szczegóły

Warsaw Home

Warsaw Home

Warsaw Home to międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz, które odbywają się w PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie zostało stworzone z myślą o producentach i importerach z branży meblowo-dekoracyjnej.

Szczegóły

szeptem

szeptem

Nowa marka wina premium, kierowana głównie do kobiet, które szukają wina podanego w nowoczesny sposób.

Duke

Duke

Stylistyka produktów Duke to nawiązanie do klasyki piśmiennictwa, to także doskonałe rzemiosło i idealne właściwości piszące.

Szczegóły

MTM Ostróda

MTM Ostróda

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w Europie i czołowy event w branży w Polsce.

Szczegóły

Koziol

Koziol

Marka Koziol, której nazwa powstała od nazwiska założyciela firmy Stephana Koziol, to niemiecka marka produkująca dodatki do wnętrz i akcesoria kuchenne.

Szczegóły

Beauty Skin

Beauty Skin

Klinika Beauty Skin w Warszawie i Radomiu zaprasza na depilację laserową laserem Vectus i inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Poczuj się piękna!

Szczegóły

Villa Glass Studio

Villa Glass Studio

Villa Glass Studio projektuje i tworzy szkło artystyczne do aranżacji wnętrz, m.in.: szklane drzwi wewnętrzne, w tym przesuwne, szklane panele, obrazy i inne.

RED SPOT MARKETING & PR

RED SPOT MARKETING & PR AGENCY

Specjalizujemy się w outsourcingu marketingowym, a także w tworzeniu projektów wizerunkowych i sprzedażowych. Istotne są dla nas unikatowe przekazy i design. Na co dzień pracujemy z firmami lokalnymi i międzynarodowymi. Sprawdź nas!

Szczegóły

MEDESTETIS

MEDESTETIS

Instytut MEDESTETIS to marka innowacyjnej medycyny i chirurgii estetycznej, oferująca kompleksową opiekę terapeutyczną z wykorzystaniem bezpiecznych i skutecznych metod zabiegowych.

Szczegóły

Jaga Hupało

Jaga Hupało

Stwarzamy piękno wyrażone nie tylko w stylizacji fryzur, ale w całości wizerunku, który stanowi harmonię między potrzebami ciała i ducha.

Krosno

Krosno

Krosno Glass to doceniany na całym świecie producent szkła stołowego i dekoracyjnego. Od 1923 roku dostarcza klientom z całego świata precyzyjnie formowane wyroby o doskonałej jakości i niepowtarzalnym designie.

Szczegóły

Pałac Zdunowo

Pałac Zdunowo

Pałac Zdunowo to zabytkowy hotel i restauracja pod Warszawą. Stworzony z myślą o organizacji spotkań, konferencji i wesel.

Szczegóły

Hotel Przystań

Hotel Przystań

Przystań to luksusowy hotel nad jeziorem zapewniający najwyższy standard usług i komfort na jaki zasługujesz. To nowoczesna szklana architektura wtopiona w otoczenie natury.

Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa

Hotel Mercure

Zlokalizowany w małopolsce, koło Krakowa Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA posiada w swojej ofercie: centrum konferencyjne oraz salę weselną.

Szczegóły

RoboJet

RoboJet

Oferujemy odkurzacze roboty w pełni zautomatyzowane samojezdne w nowoczesnej technologii. Gwarancja satysfakcji w codziennym sprzątaniu.

Szczegóły

Klamex

Klamex

Manufaktura KLAMEX to producent ekskluzywnych, ręcznie wykonywanych stylowych okuć do drzwi i okien z mosiądzu.

Szczegóły

Blue Orca Coffee

Blue Orca Coffee

W Blue Orca Coffee – wszyscy jesteśmy pasjonatami najlepszej kawy, pewnie podobnie jak Wy.

Twister Catering

Twister Catering

Już od ponad dekady nasze dania goszczą na Państwa stołach, a Państwa goście czy pracownicy bawią się z nami od tylu lat na przyjęciach i imprezach firmowych w Warszawie.

Fiskars

Fiskars

Fiskars oferuje szeroką gamę produktów codziennego użytku. Jesteś pasjonatem ogrodnictwa, gotowania czy rękodzieła – wybierz coś dla siebie.

The Bell

The Bell

The Bell Jedzenie i Wino to kreatywny koncept kulinarny, tworzony przez ludzi pełnych pasji i marzeń. Nasz szef kuchni Jan Piecuch wraz ze swoim młodym.

Wielkie Wina Polska

Wielkie Wina Polska

Importer i dystrybutor win jakościowych oraz szaf i regałów na wina firmy EuroCave.

Newby Teas

Newby Teas

Najlepsze nagradzane herbaty dostarczane pod Twoje drzwi. Wybierz jedną z naszych czarnych, zielonych i ziołowych herbat.