Miłomłyn Zdrój

Miłomłyn Zdrój

Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality to wyjątkowy Hotel SPA na Mazurach, który stwarza okazję relaksu i wypoczynku na tle urzekającej przyrody Mazur. Misją naszego hotelu jest zdrowy styl życia. Do dyspozycji Gości oddajemy: basen, sauny, jacuzzi, salę fitness oraz bogate zaplecze Medical Spa. Posiadamy 48 pokoi, co daje 108 miejsc noclegowych.

Misją naszego hotelu jest zdrowy styl życia. Dlatego w swojej ofercie zadbaliśmy o wczasy odchudzające z dietą owocowo warzywną – oczyszczającą organizm z toksyn oraz o pakiety Vital Spa. Od lat łączymy doświadczenie i troskę prowadząc kuracje rehabilitacyjne. Turnusy rehabilitacyjne to bogata oferta obejmująca zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne, specjalistyczne porady lekarskie, badania diagnostyczne, co stanowi odpowiedź na potrzeby osób m.in. odczuwających bóle kręgosłupa, czy stawów.

Niepowtarzalne walory przyrodnicze oraz skrywane dotąd pokłady borowiny pozwoliły uzyskać miejscowości status obszaru ochrony uzdrowiskowej. W najbliższych okolicach znajduje się 19 jezior stanowiących wspaniałą bazę dla miłośników sportów wodnych, wypoczynku nad wodą oraz wędkarstwa. Pobyt na Mazurach to również możliwość rejsu statkiem, niezapomniane wrażenia podziwiania przyrody polskiej Amazonii. To właśnie tu przebiega szlak kanału Elbląskiego, zaliczany do ewenementów na skalę światową. Pobliskie lasy otaczające hotel, wraz z Puszczą Taborską to najlepsza szansa by zapomnieć o szumie miasta, pędzącym rytmie życia. Korty tenisowe, szlaki rowerowe i Nordic Walking są z kolei doskonałą odpowiedzią na potrzeby osób, dla których ważny jest aktywny wypoczynek.

Miłomłyn Zdrój
Miłomłyn Zdrój

Więcej: www.milomlynzdroj.pl