HiStories

Histories

HiStories to firma, która produkuje treści video do Internetu. Jesteśmy zespołem, dla którego pasją jest opowiadanie historii klientów w naszych filmach. Chcemy by najważniejsze momenty, ważne wydarzenia, nowe produkty pozostały niezapomnianie. Chętnie pomożemy w kompleksowej obsłudze Twojej marki na YouTubie, Vimeo czy Facebook videos. Stworzymy zintegrowaną komunikację video, popracujemy wspólnie nad pomysłem i kreacją. Pracowaliśmy dla takich marek jak: Bielenda, Amway, European VR Congress, Provident, Danone, Gazeta Wyborcza i inni. To na czym się znamy:

Spoty wizerunkowe

Chcesz profesjonalnie i efektownie zaistnieć w sieci, zyskać nowych fanów, wypromować swój produkt czy zaprezentować usługę?

Relacje z wydarzeń

W obrazie zatrzymujemy emocje ludzi, którzy uczestniczą w twoich eventach. Przygotowujemy profesjonalne videorelacje z wydarzeń kulturalnych, sportowych, koncertów i konferencji.

Filmy korporacyjne
Nie masz czasu na szkolenia albo organizujesz ich tyle, że już nikt nad tym nie panuje? Dla Ciebie zajmiemy się filmami szkoleniowymi, produktowymi czy prezentującymi załogę Twojej firmy.

Chętnie pokażemy Twoją historię w naszym video.
Skontaktuj się z nami i zostaw wiadomość na kontakt@historie.pl
Lub dzwoń 663702950

Histories
Histories

Więcej: www.Histories.pl