City Park Poznań

City Park Poznań width=

City Park Poznań jest kompozycją tradycji i nowoczesności – położony w secesyjnej dzielnicy Poznania przyciąga i kusi architektonicznym rozmachem. Obiekt powstał z połączenia historycznego miejsca oraz współczesnej wizji.
Osoby w nim przebywające czują ducha dawnych czasów: jest to bowiem miejsce o ciekawej historii sięgającej końca XIX wieku. Wtedy to na jego terenie dzielni rekruci doskonalili kunszt kawalerskiego rzemiosła. W czasie wojny stacjonował tu zaś 15. Pułk Ułanów Poznańskich. Dziś obiekt stał się oazą spokoju dla wszystkich tych, którzy cenią wypoczynek w bardzo komfortowym otoczeniu.

Entuzjaści współczesnej architektury również poczują się w nim wyśmienicie, ponieważ City Park Hotel & Residence harmonijnie łączy tradycję z nowoczesnym designem. To niezwykła, zaciszna przestrzeń w centrum miasta, która pozwala wypocząć i doświadczyć niezwykłej atmosfery Poznania.

City Park Poznań to pięciogwiazdkowy hotel, strefa Wellness & Fittness SPArk, Whisky Bar 88 – oznaczony mianem najlepszego baru 2016 w Polsce, Restauracja CUCINA – wyróżniona 14 punktami i dwiema czapkami w przewodniku Gault&Millau, Kawiarnia i Cukiernia Cappuccina – jedna z niewielu, w których kawę wypala się na miejscu ze świeżych, zielonych jeszcze ziaren, UŁAN BROWAR – browar restauracyjny i warzelnia połączone ze sceną, strefa bilard i chillout.

Pokoje hotelowe:
Do dyspozycji Gości hotelowych oddajemy 88 przestronnych apartamentów, które posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne oraz inne udogodnienia – ultraszybki Internet i kompleksowy serwis concierge.

Lokalizacja:
Lokalizacja w centrum Poznania daje bliskość do Dworca PKP, Targów Poznańskich czy Starego Rynku. Usytuowanie postoju taxi, przystanków tramwajowych, autobusowych czy parkingu zapewnia sprawną komunikację.

City Park Poznań
City Park Poznań

Więcej: www.cityparkhotel.pl