Brill AV Media

Brill AV Media

Brill AV Media Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą działającą od wielu lat na rynku usług audiowizualnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W ramach Brill AV Media European Group ściśle współpracuje z partnerami z Węgier, Czech, Słowacji i Austrii.
Brill AV Media kompleksowo obsługuje każdy event, zapewniając pełne spektrum urządzeń technicznych, jak i profesjonalne doradztwo na każdym etapie organizacji wydarzenia. Priorytetem firmy jest zapewnienie zarówno lokalnym, jak i międzynarodowym klientom najwyższej jakości usług.

Oferta zawiera rozwiązania dla organizatorów wszelkiego rodzaju eventów. BAVM posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie usług typowo konferencyjnych takich jak: tłumaczenia, głosowania czy wideokonferencje, jak również specjalistycznych technologii wideo, a także realizacji i odpowiedniego doboru nagłośnienia oraz oświetlenia. Firma zajmuje się także projektowaniem, wykonawstwem oraz serwisowaniem stałych instalacji audiowizualnych w różnego rodzaju obiektach – biurowych salach konferencyjnych, hotelach, klubach, galeriach handlowych, szkołach, halach sportowych, muzeach, kinach i innych.

Największy atut stanowi doświadczona, wyedukowana, stale podnosząca swoje kwalifikacje, a przede wszystkim zgrana kadra pracowników. Systematyczne inwestycje oraz dostęp do baz sprzętowych całej Grupy Brill AV Media sprawiają, że firma jest jednym z liderów pod względem technologicznym, jak i pod względem ilości własnego sprzętu technicznego.

Więcej: www.brillavmedia.pl