O projekcie

O projekcie

Home Zone – ogólnopolski projekt, który wyróżnia produkty i usługi związane z branżą architektoniczną, budowlano-remontową, aranżacyjną i wyposażenia wnętrz. Projekt jest realizowany we współpracy z wybitnymi architektami i projektantami o renomie międzynarodowej.

Znak Jakości Home Zone jest prestiżowym wyróżnieniem mającym dużą wartość w relacjach z partnerami biznesowymi i kontrahentami. Laureaci otrzymują wartościowe narzędzie komunikacji marketingowej, zyskują wiarygodność, a także rozgłos w mediach branżowych. Z kolei dla konsumentów Znak Jakości Home Zone jest cenną wskazówką przy wyborze sprawdzonych produktów i usług.

Projekt od początku zyskał bogatą oprawę medialną i silną promocję w prasie branżowej, telewizji czy internecie jak również również dzięki wsparciu wybitnych architektów i projektantów światowej klasy oraz znanych i cenionych osobistości.

Korzyści:

  • wzmocnienie pozycji na polskim rynku (wyróżnienie dla najlepszych);
  • utrwalenie pozytywnego i wiarygodnego wizerunku firmy;
  • obecność w gronie najlepszych;
  • identyfikacja z potwierdzoną, najwyższą jakością;
  • budowanie zaufania;
  • możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych;
  • pomoc w dotarciu do konkretnej grupy klientów;
  • udział w kampanii promocyjnej;
  • otrzymanie Certyfikatu na medialnej gali finałowej.

Promocja świadczona na rzecz Laureata jest realizowana od momentu otrzymania decyzji kapituły, a więc im wcześniej nastąpi zgłoszenie tym dłuższa i większa jest kampania reklamowa.

Gala finałowa

Podsumowaniem każdej edycji jest uroczysta Gala na której zostaną wręczone w świetle mediów prestiżowe wyróżnienia i zaszczytne tytuły TOP MARKA 2018. Udział w gali jest doskonałą okazją do zaistnienia w mediach, promocji i podkreślenia atutów wyróżnionych marek, ale również nawiązania cennych relacji biznesowych.

Finał edycji 2017 odbył się 29 listopada 2017 roku w sali marmurowej Pałacu Kultury i Nauki na którym pojawiło się ok 300 Gości, a wśród nich przedstawiciele wyróżnionych Znakiem Jakości firm, Architekci i Projektanci o renomie międzynarodowej, ogólnopolskie media oraz cenione osobistości ze świata telewizji i show biznesu. Na Gości czekało wiele atrakcji m.in. koncert charyzmatycznego Szymon Wydra & Carpe Diem oraz Honorata Skarbek, a także loteria wizytówkowa z wyjątkowo ekskluzywnymi nagrodami.

Punktem kulminacyjnym było uhonorowanie specjalnym wyróżnieniem pięciu firm spośród wszystkich Laureatów projektu Home Zone.
Zaszczytny tytuł za projakościowe podejście do biznesu i uwiarygodnienie firmy jako rzetelnego partnera biznesowego otrzymały: Barlinek, Novelle, KASPA, Halupczok oraz CREADOOR

Archiwum:
Fotorelacja Home Zone 2016