Media o nas

Superstacja
Gwiazdy na Gali Home Zone

Celebrytów nie zabrakło więc na Gali Home Zone, która wyróżniła marki, dzięki którym nasze wnętrza nabierają blasku. Mottem gali była „Jakość i Niezawodność”. Program emitowany na antenie telewizji Superstacja.

Link do relacji

Domo+
Gala w Pałacu Kultury i Nauki

Relacja z Gali Home Zone 2016 w programie telewizyjnym „Express domowy” emitowanym w telewizji Domo+

Link do relacji

przedsiebiorcy.eu
Jakość i niezawodność

Wywiad w magazynie przedsiebiorcy@eu z Dyrektorem Projektu Moniką Gostołek.

Link do artykułu

Cztery Kąty
Gala Najlepszych

W magazynie Cztery Kąty ukazał się artykuł zapowiadający Galę Home Zone.

Link do artykułu

WP.pl
Wyróżnienie dla najlepszych

Na portalu ukazał się obszerny artykuł, który w fachowy sposób opisuje działania i cele medialnego przedsięwzięcia, jakim jest projekt Home Zone. Ponad to informuje o jego innowacyjnym charakterze, działaniach promocyjnych dla Laureatów certyfikatu jakości oraz prestiżowej kapitule. Dostarcza również wszelkich informacji na temat Gali finałowej projektu i jej honorowych uczestnikach.

Link do artykułu

Weranda
Projekt Home Zone

Na stronie portalu ukazał się artykuł szczegółowo informujący o projekcie Home Zone i korzyściach wynikających z udziału w nim. Przeczytać można również o wyjątkowym medialnym charakterze przedsięwzięcia, jego patronach medialnych, osobistościach należących do kapituły, Laureatach projektu i planowanej Gali finałowej.

Link do artykułu

tynki.info.pl
Wiarygodność, prestiż, siła Twojej marki na polskim rynku…

W artykule przeczytamy o priorytetach i założeniach projektu Home Zone, podkreślających jego prestiżowy i innowacyjny charakter. Tekst zawiera również wszelkie informacje dla potencjalnych laureatów znaku jakości, a także wspomina o wyróżnionych już markach czy produktach. Oprócz tego przybliża sylwetki członków kapituły projektu.

Link do artykułu