TK-lighting

TK-lighting

Rodzina lamp FANTASY
Rodzina lamp FANTASY

Seria lamp Fantazy idealnie odzwierciedla najmodniejszy ostatnio minimalizm. Połączenie czarnych elementów ułożonych na kształt molekuł połączonych patynową kulką nadaje wnętrzu nowoczesny wygląd.
TK-Lighting to młoda firma, która bardzo szybko zdobyła uznanie w Polsce i za granicą. Założyciel firmy Tomasz Krywult jest pasjonatem oświetlenia, który po wielu latach spędzonych w branży oświetleniowej postawił na siebie i spróbował swoich sił spełniając jednocześnie swoje marzenia.

Firma powstała w 2013 r i bardzo prężnie rozwija się idąc z postępem i potrzebami klienta. Przygotowujemy swoją ofertę z myślą o klientach polskich oraz zagranicznych. Firma współpracuje z największymi polskimi sieciami handlowymi. Nasze lampy są obecne na rynkach wschodnich w Rosji, Białorusi i na Ukrainie, jak również na rynkach zachodnich tj. w Niemczech, Belgii, Francji, Holandii. Współpracujemy również z klientami z południa Europy oraz z Krajów Bałtyckich. Poszukując nowych rynków firma tworzy swoją ofertę dostosowując się do wymogów i wzornictwa obowiązującego w danym rejonie. Firma jest bardzo elastyczna i otwarta na potrzeby klienta tworząc lampę na jego projekt.

Do produkcji oświetlenia używamy tylko i wyłącznie polskich komponentów, wiedząc, że mają one najwyższą jakość. Firma może pochwalić się bogatym wachlarzem kloszy wyprodukowanych w polskich hutach szkła. Nasze klosze posiadają różne barwy w zależności od potrzeb klienta. W swojej ofercie firma posiada oświetlenie nowoczesne, klasyczne, tzw. industrialno-loftowe. Każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Ostatnio najpopularniejsze są proste kształty, np. lampy wykonane z drutu, w których największą dekoracją jest żarówka jak również lampy wykonane z metalu z wycięciami wykonanymi na laserze 3D. Dzięki laserowi, jaki posiadamy możemy uzyskiwać różnorodne wzory na dowolnych wymiarach brył.
W naszej kolekcji mogą Państwo odnaleźć lampy wiszące z możliwością regulacji, plafony przylegające do sufitu, jak również kolekcję lamp stojących i nocnych. Firma w najnowszej kolekcji stawia na naturalne drewno, w związku z czym kilka rodzin zostało wykonanych z naturalnego dębu.

Firmę wyróżnia różnorodność wzorów, kształtów i kolorów abażurów. Wszystkie abażury są szyte ręcznie z naturalnych tkanin m.in. lnu i bawełny sprowadzanych z Holandii. Połączenie naturalnego drewna, metalu bądź tekstylnych przewodów z różnorodnymi abażurami nadaje lampie nieskazitelny wygląd.

 

Kontakt:

TK-lighting

TK Lighting – Tomasz Krywult
42-203 Częstochowa
ul. Żeromskiego 20A
tel. +48 34 320 49 90

Więcej: www.tk-lighting.eu