Polbram

Polbram

Płyty wielkoformatoweOgrodzenie ELZA
Płyty wielkoformatoweOgrodzenie OTYLIA

Polbram Steel Group jest jednym z bardziej znanych i cenionych przez klientów producentem systemów ogrodzeniowych. Firma rodzinna, która działa na rynku od ponad 28 lat.
Wieloletnie doświadczenie umożliwiło współpracę z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami. Dzięki temu surowce wykorzystywane do produkcji są najwyższej jakości. W połączeniu ze skrupulatną kontrolą, wypracowanym przez lata systemem organizacji pracy oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii firma Polbram Steel Group cieszy się mianem lidera na rynku ogrodzeń w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, firma nieustannie podnosi standardy i szuka jeszcze lepszych rozwiązań, by zapewnić produkty idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Nie ograniczając się wyłącznie do tradycyjnego wzornictwa Firma Polbram oferuje szeroką gamę nowoczesnych systemów ogrodzeniowych charakteryzujących się minimalistycznym designem, który doskonale wpisuje się we współczesne trendy. Przykładem takich ogrodzeń są m.in. wyróżnione przez Home Zome 2018 systemy Elza i Otylia.

System Elza to bardzo nowoczesna propozycja, która posiada pionowy układ tralek o dwóch szerokościach tworząc efekt złudzenia optycznego, natomiast System Otylia to delikatniejsza forma odsłaniająca widok na posesję z poziomym układem tralek. Obydwa systemy charakteryzują się wysoką trwałością na warunki atmosferyczne poprzez zastosowanie cynkowania ogniowego i malowania proszkowego w kolorze RAL 7016 Struktura (Antracyt Struktura). Jak wszystkie systemy firmy Polbram, Otylia i Elza pozwalają na łatwy montaż za pomocą dedykowanych akcesoriów i rozwiązań eliminujących konieczność ingerencji w powłokę. Wszystko po to aby produkt był jak najbardziej przyjazny i trwały na lata.

Kontakt:

 
Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Białowiejska 19
06-100 Pułtusk
tel.: +48 23 692 53 22

Więcej: www.polbram.eu

Polbram