FLASH&DQ

FLASH&DQ

Oprawy oświetleniowe DAGALI
Oprawy oświetleniowe DAGALI

Lug Light Factory powstała w 1989 roku i od tego czasu sukcesywnie powiększa swoją ofertę oraz rozrasta się organizacyjnie, pozostając przy tym firmą rodzinną ze w 100% polskim kapitałem, zarządzaną przez Państwa Wtorkowskich. Podsumowanie ich dokonań jest imponujące: 2 fabryki w Zielonej Górze, 1 fabryka w prowincji Misiones w Argentynie, 11 oddziałów regionalnych w Polsce, biura przedstawicielskie w Berlinie, Londynie, Paryżu, Dubaju i Sao Paulo. Możemy być dumni, że polska firma z takim sukcesem wdraża swoje rozwiązania na rynkach zagranicznych.

„MIŁOŚĆ DO PIĘKNA, TO DOBRY SMAK, TWORZENIE PIĘKNYCH RZECZY TO SZTUKA.”

Ten cytat z R. W. Emersona obrazuje jakie intencje przyświecały stworzeniu kolekcji Flash&DQ, która powstała w odpowiedzi na potrzeby szczególnie wymagających klientów i z założenia stanowi „wisienkę na torcie” w kompleksowej ofercie firmy.

Zapragnęliśmy tworzyć użyteczne dzieła sztuki, i – co potwierdzają liczne wyróżnienia (m.in. nagroda Dobry Wzór IWP) – nam się to udaje. Tworzymy w Polsce. W przepięknych formach zamykamy design, jakość, luksus, dopracowany detal i najnowszą technologię oświetleniową LED. Zanim produkt wejdzie na rynek, testujemy go, badamy i sprawdzamy. Klient otrzymuje go dopiero wtedy, gdy jesteśmy na 100% pewni, że spełni zarówno wymagania oświetleniowe jak i estetyczne.

DAGALI to pełna rodzina lamp o klasycznym wyglądzie. Zaprojektowana, aby umożliwić spójne i kompletne oświetlenie pokoju hotelowego, apartamentu lub mieszkania. Klosz o tradycyjnym kształcie wyposażony jest w nowoczesny moduł LED. Oprawa poza oświetleniem podstawowym emituje dodatkowe dekoracyjne, pomarańczowo – czerwone światło, które przypominać ma płomień świecy. Dzięki temu oświetlenie LED staje się narzędziem do budowania niepowtarzalnej, przytulnej atmosfery. Noga stojących opraw jest dostępna w postaci prostej rurki (Stick) lub trójnogu (Tripod). Lampa wyposażona jest w intuicyjny i prosty system sterowania za pośrednictwem Low Energy Bluetooth.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na wersję:
– String, w której oprawa rozpięta jest na strunie między podłogą (lub inną stabilną powierzchnią) a sufitem, dzięki czemu można zmieniać wysokość zwieszenia oprawy.
– Table Stick, na której podstawie można ładować telefony za pomocą ładowarki indukcyjnej.

 

Szybki kontakt:

LUG

Ewa Kaszuba Nawrocka
Product Marketing Manager – Flash&DQ / Architekt
GSM: +48 503 032 780
e-mail: Ewa.KaszubaNawrocka@lug.com.pl

Więcej: www.lug.com.pl