Duravit

Duravit

Seria LUV
Seria LUV

Duńska projektantka Cecilie Manz łączy skandynawską elegancję oraz subtelny kolor w kolekcji łazienkowej Luv.

“Kiedy rysowałam swój projekt dla firmy Duravit, obrazem, który miałam w głowie, od samego początku była miska wypełniona wodą na prostym stole,” powiedziała duńska projektantka Cecilie Manz. Ten obraz stał się inspiracją dla kolekcji łazienkowej Luv, która pozwala na całkowicie nowe możliwości projektowe przeznaczone dla większych pomieszczeń oraz łazienek dla gości.

Nietypowe wzornictwo Luv łączy w sobie skandynawski puryzm oraz ponadczasową elegancję. Łagodne kształty podążają za ostrą geometrią. Dobór materiałów i kolorów jest świadectwem wyrafinowanego wyczucia duńskiej projektantki Cecilie Manz dla niuansów formy. Paleta barw matowych lakierów oraz szkliwa w delikatnych odcieniach podkreśla świeży charakter Luv.

W skład serii wchodzą umywalki, meble, wanny oraz lustra.

Trzy rozmiary owalnych umywalek nablatowych 420×270; 600×400; 800×400 wykonanych z DuraCeram® robią wrażenie swoimi subtelnymi liniami, dużymi wewnętrznymi misami oraz czystymi krawędziami. W wariantach z wewnętrzną półką na baterię – bateria jest montowana centralnie z tyłu, a w przypadku małych umywalek do rąk – jest umieszczona po lewej lub po prawej stronie. Opcjonalne szkliwienie na zewnątrz jest dostępne w satynowym macie w kolorach białym, szarym oraz piaskowym. Kontrast z połyskliwym białym wnętrzem umywalki podkreśla niepowtarzalność tej serii, wyjątkowej w dotyku i wyglądzie. Ceramiczna osłona syfonu współgra całościowo z estetyką Luv.

Z umywalkami doskonale harmonizują meble, dostępne w 3 szerokościach : 1788 mm, 1388 mm oraz 688 mm z możliwością postawienia jednej lub dwóch umywalek. Fronty i korpusy mebli LUV występują w kolorach: biały satynowy mat, biały nordic, taupe, kamienna szarość, light blue i night blue. Blaty wykonano z kamienia kwarcowego, w trzech wariantach kolorystycznych: biały, piaskowy i szary a także w opcji z drewna orzecha amerykańskiego. Organizery są łatwo dostępne wewnątrz bezuchwytowych szuflad a te wyposażone zostały w technologię tip-on tj. mechaniczne wspomaganie otwierania oraz mechanizm samozamykania.

Lustra z serii Luv oferowane są w trzech szerokościach: 500 mm, 1200 mm i 1600 mm. Wyposażone są w funkcję podgrzewania oraz oświetlenie górne i dolne, podświetlające miejsce do mycia. Wszystkie funkcje sterowane są bezdotykowym panelem umieszczonym w prawym dolnym rogu tafli lustra. W uzupełnieniu do standardowej 800 mm wysokości lustra, wszystkie modele są również dostępne w wysokości 1200 mm. Natężenie oświetlenia LED na górnej krawędzi lustra wynosi do 700 luxów.

Luv oferuje również praktyczne wanny, które odzwierciedlają kształt umywalek. Jednolite, wykonane z wysokiej jakości materiału DuraSolid A, są matowe, ciepłe i przyjemne w dotyku. Dostępne w wersji wolnostojącej, przyściennej oraz narożnej (lewej lub prawej). Opcjonalnie wanna może zostać wyposażona w system hydromasażu Air (wyłącznie w wersji przyściennej oraz narożnej) lub w moduł dźwiękowy, który jest sterowany za pomocą Bluetooth.

 

Kontakt:

 
Duravit Polska Sp. z o.o.
Ul. Okulickiego 5F
05-500 Piaseczno
Tel. +48 22 716 00 15

Więcej: www.duravit.pl

Lapitec