CITYDESIGN

CITYDESIGN

Cityfloor Old Town
Podłoga Sacramento z kolekcji Cityfloor Old Town

Citydesign to manufaktura, która od lat zajmuje się produkcją podłóg dębowych. Każda deska wykańczana jest ręcznie przez ludzi z nieocenionym doświadczeniem i zaangażowaniem.

„Tworzymy podłogę, dbając o każdy element, który się na nią składa. Cały proces nadzorujemy od podstaw, przyglądając się najmniejszemu fragmentowi drewna, z którego powstaną podłogi Cityfloor. Nasi eksperci od technologii, trzymając w rękach każdą z desek, pieczołowicie dbają o jej niepowtarzalny wygląd, pamiętając o zachowaniu najwyższej jakości. To, czym się kierujemy, to także pasja, którą potrafimy przekazać naszym klientom” – Karolina Waruszewska, dyrektorka kreatywna firmy Citydesign.

Serię Cityfloor opracował zespół doświadczonych kreatorów, kierując się nieprzemijającymi trendami. Kolory Cityfloor inspirowane są indywidualnym charakterem wielkich miast w każdym zakątku świata. Firma proponuje także kolekcję specjalną Cityfloor Old Town. Przy jej tworzeniu inspiracją było działanie natury na to, co wcześniej zostało stworzone przez człowieka. W efekcie seria Old Town to kolory, które przywołują wspomnienia.

 

Kontakt:

CITYDESIGN

CITYDESIGN
ul. Antoniewska 46A
02-977 Warszawa
tel. 605 151 380

Więcej: www.citydesign.pl