ALDEX

ARTERA

Nowoczesne oświetlenie
Nowoczesne oświetlenie

ARTERA- to nowa marka należącej do grona liderów branży oświetleniowej firmy ALDEX, kierująca swoją ofertę do klientów ceniących wygodne rozwiązania, nowoczesne formy i wysoką jakość produktów.

ARTERA wywodzi swoje korzenie z rodzinnej firmy ALDEX, firmy z 40-sto letnią tradycją w produkcji oświetlenia, poszukującej nowych rozwiązań, podążającej za światowym designem, firmy opartej o rzetelną pracę na każdym etapie tworzenia i sprzedaży oświetlenia. Wielokrotny laureat prestiżowych nagród m.in.: Solidna Firma, Przedsiębiorstwo Fair Play, Polski Sukces, Home Zone. Oferta firmy ALDEX jest bardzo bogata, wpasowana w gusta klientów z różnych regionów świata.

ARTERA to taka część oferty Aldex-u, która dedykowana jest zwolennikom nowoczesnego designu. Skierowana jest do projektantów, architektów i inwestorów. Na stronie internetowej www.artera.pl oprócz pełnej oferty firmy, z łatwością odnaleźć można zakładkę „dla architektów, tam do pobrania są gotowe modele 3D wraz z dokładnymi danymi technicznymi lamp.

Misją naszej firmy jest elastyczność i wrażliwość na potrzeby klienta. Jako producent mamy szerokie możliwości dostosowania oferty pod konkretne potrzeby, możemy dokonywać modyfikacji rozmiaru, koloru i używanych do naszych opraw detali.

Wszystkie produkty z oferty pochodzą z własnej produkcji, do której używamy wysokiej jakości komponentów. Za każdym z tych produktów, stoi polski rzemieślnik. Współpracując z nami, mogą Państwo liczyć na znakomitą obsługę okołosprzedażową. Zapraszamy!

 

Kontakt:

 
Aleksander Dyderski P.P.H.U. ALDEX sp. z o.o.
ul. Dąbkowskiego 40
42-200 Częstochowa
Tel. 34 365 66 35

Więcej: www.duravit.pl

ARTERA