Laureaci 2018

CITYDESIGN

CITYDESIGN

Cityfloor Old Town
Citydesign to manufaktura, która od lat zajmuje się produkcją podłóg dębowych. Ręcznie wykańczane podłogi to flagowy, a jednocześnie najbardziej prestiżowy produkt firmy.

 
Zobacz więcej

JONIEC

JONIEC

Ogrodzenie łupane GORC®
Czołowy polski producent ogrodzeń z betonu oraz elementów małej architektury ogrodowej. W branży ogrodzeń i elewacji działa nieprzerwanie od 27 lat.

 
Zobacz więcej

Adore Decor

Adore Decor

Manufakturowe produkty ręcznie robione
Robione ręcznie, oryginalne i luksusowe produkty z Manufaktury Adore Decor podkreślają charakter każdego wnętrza, niczym wirtuoz kształtują wizualny aspekt pomieszczenia.

Zobacz więcej

NowaGala

NowaGala

WOOD DESIGN
Jakość w najlepszym stylu – to motto marki Ceramika Nowa Gala, polskiego producenta gresu. Produkty marki cechuje wyjątkowy design i wysokie parametry techniczne, co czyni je doskonałym materiałem do każdego wnętrza.

Zobacz więcej

Ekopur System

Ekopur System

Izolacja natryskowa
Ekopur–system to firma specjalizująca się w wykonywaniu izolacji metodą natryskową pianą poliuretanową, która sprawdza się w budownictwie jako trwała i bezpieczna izolacja.

Zobacz więcej

TK-lighting

TK-lighting

Rodzina lamp FANTASY
TK Lighting – jesteśmy firmą produkującą lampy i oświetlenie o najwyższej jakości oraz o niepowtarzalnych kształtach. Nasze lampy powstają w Polsce tylko z rodzimych, naturalnych komponentów.

Zobacz więcej

Blachy Pruszyński

Blachy Pruszyński

Blachodachówka REN
Największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

Zobacz więcej

Grupa EGA

Grupa EGA

Płyty wielkoformatowe Lapitec ®
Grupa EGA to od 30 lat wiodąca sieć hurtowni kamienia naturalnego w Polsce. Od 2013 roku wyłączny dystrybutor marki Lapitec®, wzbogaciła swoją ofertę o innowacyjny kamień synteryzowany.

Zobacz więcej

FLASH&DQ

FLASH&DQ

Oprawy oświetleniowe DAGALI
Rodzina opraw oświetleniowych DAGALI z kolekcji Flash&DQ. Zaprojektowana, aby umożliwić klasyczne, spójne i kompletne oświetlenie pokoju hotelowego, apartamentu lub mieszkania.

Zobacz więcej

ARTERA

ARTERA

Nowoczesne oświetlenie
ARTERA – to nowa marka, należącej do grona liderów branży oświetleniowej firmy ALDEX, marka dedykowana zwolennikom nowoczesnego designu, projektantom i architektom.

Zobacz więcej

Polbram

Polbram

Ogrodzenie OTYLIA, ELZA
Polbram Steel Group jest jednym z bardziej znanych i cenionych przez klientów producentem systemów ogrodzeniowych. Firmą rodzinna, która działa na rynku od ponad 28 lat.

Zobacz więcej

Wiśniowski

Wiśniowski

Home Inclusive 2.0
Firma WIŚNIOWSKI to czołowy producent bram, drzwi i ogrodzeń w Europie. Klientom dostarcza produkty o najwyższej jakości opartej na nowatorskich rozwiązaniach technologicznych.

Zobacz więcej

Archipelag

Archipelag

Domy energooszczędne ENERGO PLUS
Nowoczesne i energooszczędne projekty domów. Atrakcyjny design, ekologiczne rozwiązania i gwarancja doskonałej funkcjonalności na lata. Ponad 1500 autorskich projektów do wyboru.

Duravit

Duravit

Seria LUV
Duravit dostarcza produkty do łazienki od ceramiki przez meble i wanny po rozwiązania wellness, by znaleźć relaks dla zmysłów i wprowadzić dobry nastrój.

Zobacz więcej

KETTLER

KETTLER

Meble ogrodowe EGO
Marka KETTLER od blisko 70 lat kreuje modę na aktywne spędzania wolnego czasu. W swojej ofercie posiada szeroką gamę mebli ogrodowych i wyłożeń, sprzęt fitness, pojazdy dla dzieci, place zabaw, a także stoły do tenisa.

.