Zehnder

Zehnder

Grzejnik Zehnder Vitalo Spa
Grzejnik Zehnder Vitalo Spa

Nagrodzony grzejnik Zehnder Vitalo Spa – zaprojektowany przez duet projektantów King&Miranda – wyznacza trendy. Zapewnia to organiczny kształt, innowacyjna technika i sprawność energetyczna. W zależności od wysokości konstrukcji, grzejnik dostępny jest w wersji z jednym lub dwoma estetycznymi wycięciami na podgrzane ręczniki. Piękny i praktyczny zarazem. Dostępny w niemal wszystkich kolorach i powierzchniach z karty Zehnder. Dostępny również w wersji z anodowanego aluminium w kolorze naturalnym

Informacje o firmie:

Zehnder koncentruje się na podnoszeniu jakości życia przez dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań w zakresie komfortowego, zdrowego i energooszczędnego klimatu wnętrz. Dostarcza ciepło w wielu formach, umożliwia również chłodzenie, jak i dystrybucję świeżego powietrza o wstępnie wyregulowanej temperaturze.
Ma w swoim dorobku wyprodukowanie pierwszego w historii ogrzewnictwa grzejnika stalowego, jak i łazienkowego! Obecnie jest to drugi na świecie, co do wielkości obrotu, koncern produkujący grzejniki. Zehnder ma zakłady produkcyjne w 12 krajach. W Bolesławcu ulokowany jest specjalistyczny zakład grzejników łazienkowych z produkcją w technologii laserowej, piecowej i zgrzewania krzyżowego.

Jako specjalista w dziedzinie designu Zehnder inspiruje do poszukiwania nowych niekonwencjonalnych rozwiązań. Proponuje unikatowe oryginalne formy, dbając przy tym o ciągłe rozwijanie kompetencji w zakresie innowacyjnej technologii oraz komfortowego użytkowania produktów marki Zehnder. Kompleksowe i komfortowe rozwiązania przeznaczone są dla budynków mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych, zarówno nowych, jak i wymagających renowacji.

Kontakt:
Zehnder Polska Sp. z o.o.
ul. Kurpiów 14
52-214 Wrocław
tel.: +48 71 367 64 24

Więcej: www.zehnder.pl

 

W ofercie Zehnder znajdują się m.in. również: