Toptextil

Toptextil

Tkanina z kolekcji Cyklon
Tkanina z kolekcji Cyklon

Kolekcja Cyklon to seria niezwykłych tkanin meblowych. Materiał ma delikatną, miękką fakturę i niepowtarzalny wzór przywodzący na myśl twórcze dotknięcia pędzla niczym z obrazów Moneta. Równocześnie idealnie wpisuje się w koncepcje stylu boho, czy vintage.

Z myślą o najwyższym komforcie użytkowania kolekcję Cyklon stworzono w jakości Cleanaboo. Tkaniny stworzone w technologii Cleanaboo ograniczają wchłanianie wody – każdy rozlany płyn formuje się w krople i nie wnika do wnętrza tkaniny. W efekcie minimalizuje to ryzyko zniszczenia mebla poprzez poplamienie kawą, sokiem, czy winem. Dzięki temu materiał przez długi czas pozostaje jak nowy. Kolekcja Cyklon charakteryzuje się także właściwościami trudnopalnymi, co potwierdzone zostało atestem Instytutu Włókiennictwa wydanym zgodnie z normą PN-EN 1021-1:2014-12. Certyfikat ten gwarantuje, że układ tapicerski odporny jest na tlenie oraz zapłon płomieniem, którego źródłem jest tlący się papieros – jedna z najczęstszych przyczyn pożarów w domach.

Tkanina z kolekcji Cyklon

 

Szybki kontakt:

Toptextil

Toptextil Sp z o.o.
ul. Wadowicka 12
30-415 Kraków
tel/fax: 33 872 00 57
e-mail: info@toptextil.pl

Więcej: www.toptextil.pl

 
 

Toptextil jest wiodącym importerem szerokiej gamy materiałów obiciowych. Już od 2004 roku stale rozwijamy naszą działalność na polskim rynku i konsekwentnie stawiamy na najwyższą jakość towarów w ofercie. Większość produktów naszego asortymentu stanowią starannie dobierane tkaniny obiciowe wyłącznie pierwszego gatunku. Jednocześnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy atrakcyjne ceny, a także wyjątkowo korzystne warunki współpracy. Każdemu z naszych klientów zapewniamy profesjonalne doradztwo, sprawną obsługę i serwis świadczony przez przedstawicieli handlowych na terenie całej Polski. Korzystając z naszych usług stawiasz na jakość w korzystnej cenie.