TK-lighting

TK-lighting

Kolekcja wewnętrzna oświetlania
Kolekcja wewnętrzna oświetlania

TK-Lighting to młoda firma, która bardzo szybko zdobyła uznanie w Polsce i za granicą. Założyciel firmy Tomasz Krywult jest pasjonatem oświetlenia, który po wielu latach spędzonych w branży oświetleniowej postawił na siebie i spróbował swoich sił spełniając jednocześnie swoje marzenia.

Firma powstała w 2013 r i bardzo prężnie rozwija się idąc z postępem i potrzebami klienta. Przygotowujemy swoją ofertę z myślą o klientach polskich oraz zagranicznych. Firma współpracuje z największymi polskimi sieciami handlowymi. Nasze lampy są obecne na rynkach wschodnich w Rosji, Białorusi i na Ukrainie, jak również na rynkach zachodnich tj. w Niemczech, Belgii, Francji, Holandii. Współpracujemy również z klientami z południa Europy oraz z Krajów Bałtyckich. Poszukując nowych rynków firma tworzy swoją ofertę dostosowując się do wymogów i wzornictwa obowiązującego w danym rejonie.

Do produkcji oświetlenia używamy tylko i wyłącznie polskich komponentów, wiedząc, że mają one najwyższą jakość. Firma może pochwalić się bogatym wachlarzem kloszy wyprodukowanych w polskich hutach szkła. Nasze klosze posiadają różne barwy w zależności od potrzeb klienta. Zapraszamy do zapoznania się z serią GALA NEW oraz z serią RELAX. W swojej ofercie firma posiada oświetlenie nowoczesne, klasyczne, tzw. industrialno-loftowe. Każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Lampy GALAXY

Ostatnio najpopularniejsze są proste kształty, np. lampy wykonane z drutu, w których największą dekoracją jest żarówka jak również lampy wykonane z metalu z wycięciami wykonanymi na laserze 3D. Dzięki laserowi, jaki posiadamy możemy uzyskiwać różnorodne wzory na dowolnych wymiarach brył. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją loftową, np. YODA, FOREST, STEEL, CROWN, GAP czy DROP.

 Kolekcja wewnętrzna oświetlania
 Kolekcja wewnętrzna oświetlania

 

W naszej kolekcji mogą Państwo odnaleźć lampy wiszące z możliwością regulacji, plafony przylegające do sufitu, jak również kolekcję lamp stojących i nocnych. Firma w najnowszej kolekcji stawia na naturalne drewno, w związku z czym kilka rodzin zostało wykonanych z naturalnego dębu. Pęknie prezentuje się seria lamp LICCIA WOOD czy kolekcja lamp stojących DOVE WOOD bądź LORENZO WOOD. Jest to połączenie pięknego naturalnego dębu z białym abażurem wykonanym z tkaniny.

Szybki kontakt:

TK-lighting

TK Tomasz Krywult
42-202 Częstochowa
ul. Żeromskiego 20A

tel. +48 34 320 49 90

Więcej: www.tk-lighting.eu

 
 

Firmę wyróżnia różnorodność wzorów, kształtów i kolorów abażurów. Wszystkie abażury są szyte ręcznie z naturalnych tkanin m.in. lnu i bawełny sprowadzanych z Holandii. Połączenie naturalnego drewna, metalu bądź tekstylnych przewodów z różnorodnymi abażurami nadaje lampie nieskazitelny wygląd.

Zapraszamy do siedziby firmy, która znajduję się w Częstochowie, jam również salonu, w którym mogą Państwo zobaczyć i przekonać się o doskonałej jakości produktów marki TK-Lighting.