Tikkurila

Tikkurila


Inteligentne farby dachowe – Tikkurila Climate Cooler

Inteligentne farby dachowe – Tikkurila Climate Cooler

Nienagrzewające się dachy to jeden z najszybszych sposobów, aby przy jak najniższych kosztach obniżyć emisję związków węgla i rozpocząć żmudne zadanie spowalniania zachodzących zmian klimatycznych.Tikkurila już teraz oferuje inteligentny system malowania dachów odbijający promieniowanie słoneczne. Inteligentny dach zmniejsza potrzebę stosowania klimatyzacji i ma korzystny wpływ nie tylko na środowisko, ale także na klimat wewnątrz budynku, pomagając obniżyć rachunki za energię elektryczną.

Na całym świecie przepisy dotyczące ochrony środowiska ulegają zaostrzeniu. Jednocześnie konsumenci oczekują rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Wnoszone są budynki o niemal zerowym zapotrzebowaniu na energię, ale istniejące obiekty budowlane wciąż są odpowiedzialne za 40% całkowitej emisji CO2 na świecie. Nienagrzewające się dachy to jeden z najszybszych sposobów, aby przy jak najniższych kosztach obniżyć emisję Co2 i rozpocząć żmudne zadanie spowalniania zachodzących zmian klimatycznych.

Tikkurila już teraz oferuje inteligentny system malowania dachów Tikkurila Climate Cooler odbijający promieniowanie słoneczne. Inteligentny dach zmniejsza potrzebę stosowania klimatyzacji i ma korzystny wpływ nie tylko na środowisko, ale także na klimat wewnątrz budynku. Pomagają obniżyć rachunki za energię elektryczną. Zwykle potrzeba lat, aby zauważyć zwrot z inwestycji w rozwiązania energooszczędne. Jednak Tikkurila Climate Cooler zapewnia natychmiastowy efekt. Inwestycja jest relatywnie niska, zarówno jeśli chodzi o nakłady czasu, jak i pieniędzy, co oznacza, że nowy system powłok dachowych szybko przekłada się na realne oszczędności.

Tikkurila Climate Cooler Tikkurila Climate Cooler

 

Szybki kontakt:

Tikkurila

Tikkurila Polska S.A.
ul. Ignacego Mościckiego 23
39-200 Dębica
tel.: +48 14 680 56 00

Więcej: www.tikkurila.pl