POL-SKONE

POL-SKONE

Drzwi wewnętrzne PRADO
Drzwi wewnętrzne PRADO

POL-SKONE od początku swego istnienia, czyli przez przeszło 27 lat na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klienta, dlatego wszystkie swoje wyroby produkuje z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, mając na uwadze trendy rynkowe, wzornicze oraz potrzeby i marzenia Klientów.

Jakość i niezawodność

Kolekcja drzwi wewnętrznych PRADO, wyróżniona znakiem jakość i niezawodność 2017 –zawiera siedem wzorów skrzydeł, umożliwiając dopasowanie drzwi do najbardziej wyszukanych wnętrz. Bezprzylgowy system zastosowany w kolekcji PRADO, jest oryginalnym sposobem na optyczne powiększenie przestrzeni mieszkania. Konstrukcja sprawia, że całe „chowają” się w ościeżnicy, tworząc z nią jedną płaszczyznę, a zawiasy pozostają ukryte między futryną a skrzydłem. Takie rozwiązanie tworzy niepowtarzalną atmosferę, funkcjonalność, a przede wszystkim jest kluczem do kształtowania ekskluzywnych wnętrz.

Industrialny szyk i nowoczesne inspiracje

Drzwi wewnętrzne PRADO

W kolekcji PRADO stworzyliśmy dwa sposoby łączenia opasek ościeżnic drewnianych. Pierwszy z nich pod kątem 45°– klasyczny – spotykany w zdecydowanej większości polskich domów, natomiast drugi pod kątem 90° – nowoczesny. Sprawia, że drzwi wydają się bardziej masywne od standardowych w systemie przylgowym, a tym samym optycznie powiększają przestrzeń. Powierzchnia skrzydeł PRADO zawiera powłokę zabezpieczającą przed wycieraniem i działaniem środków chemicznych. Jest szczególnie polecana do budynków użyteczności publicznej, gdzie stolarka pracuje w warunkach intensywnej eksploatacji. Kolorystyka LAMISTONE w kolorach wiązu bielonego, piaskowego, szarego oraz SILKSTONE w kolorach nugatu jasnego, antracytu Royal, jesionu polskiego umożliwia dopasowanie drzwi do niemal każdego wnętrza, a tym samym pozwoli stworzyć aranżację w stylu modernistycznym, industrialnym bądź futurystycznym.

 

Szybki kontakt:

POL-SKONE

POL-SKONE Sp. z o.o.
ul. Lucyny Herc 8
20-328 Lublin
tel. +48 81 728 52 00

Więcej: www.pol-skone.pl