NOVELLE

NOVELLE

Kostium Meblowy no 7Kostium Meblowy no 7

Polska marka luksusowa z własną linią produkcyjną mebli skrzyniowych i tapicerowanych. Novelle jest firmą rodzinną, która powstała z inspiracji i odwagi odkrywania nowego.

Rodzinną pasję i atmosferę przenosimy do pracy, gdzie możemy wzajemnie na siebie liczyć. Dzięki współpracy i odpowiedzialności tworzymy meble najwyższej jakości. Założyciel – Jan Nowak, wnosi do firmy kunszt mistrzowskiego rzemiosła, a młode pokolenie nowe spojrzenie na tradycyjne rozwiązania.

Dyrektor kreatywna /Projektantka Magdalena Nowak – Trzęsiok nieustannie doskonali wyjątkowy i unikalny styl marki Novelle. Łączy klasyczne wzory w nowoczesnych, designerskich odsłonach. Podąża za najnowszymi, światowymi trendami w projektowaniu wnętrz. W poszukiwaniu oryginalnych modeli współpracuje z zagranicznymi producentami.
Dzięki pracowitości i zaangażowaniu firma stale się rozwija dążąc do podnoszenia jakości swoich produktów.
Ręczna praca i dbałość o każdy szczegół sprawia, że marka zaspokaja najbardziej wyrafinowane potrzeby swoich klientów. Wykorzystujemy najlepsze surowce, materiały, tkaniny i dodatki, dlatego marka Novelle zachwyca subtelnym, kobiecym pięknem w klasycznych ponadczasowych wzorach.”

 

Szybki kontakt:

NOVELLE

NOVELLE
ul. Opolska 127
46-380 Dobrodzień
Tel.: 34 357 51 28

Więcej: www.novelle.pl