Modern Line

Modern Line

Kolekcja Focus
Kolekcja Focus

Polska marka Modern Line od dawna przełamuje stereotypy dotyczące betonu. Znajdujące się w jej portfolio produkty przeczą poglądom, że to, co betonowe, musi być szorstkie, ciężkie i masywne.

Kolekcja skierowana jest do miłośników dobrego designu oraz projektantów i architektów poszukujących nietypowych form betonowych. Stanowi połączenie najnowszej technologii
i minimalistycznego wzornictwa w myśl zasady: „mniej znaczy więcej”. Nowoczesny wygląd betonowych mebli, małej architektury, okładzin, płyt tarasowych i kostek brukowych Modern Line to odpowiedź na najbardziej aktualne trendy na rynku.

Wykonane metodą ręcznego odlewania meble Focus to część kolekcji Modern Line SLIM. Nazwa podkreśla cechy wyróżniające ją na tle innych: niezwykłą smukłość ścian połączoną
z zachowaniem doskonałych parametrów wytrzymałościowych, a więc z tradycyjną mocą betonu. Ograniczenie grubości ścian elementów zminimalizowało wagę produktów, co w przypadku mebli przeznaczonych do wnętrz ma niebagatelne znaczenie. Stolik i stołek Focus łączą wyszukany kształt z nowoczesnością materiałów: betonu i ocieplającego jego wizerunek filcu.

Właścicielem marki Modern Line jest firma Bruk Sp z o.o. – jeden z najważniejszych obecnie wytwórców betonowych produktów na południu kraju. Grono fachowców oraz profesjonalny park maszyn pozwalają nam na ciągłe wdrażanie nowych technologii, a co za tym idzie, na dostarczanie na rynek produktów spełniających estetyczne i jakościowe oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Innowacyjne przedsięwzięcia, w których bierzemy udział sprawiają, że nasza oferta jest coraz szersza i z roku na rok coraz bardziej komplementarna.

Kontakt:

Modern Line

Bruk Sp. z o.o.
ul. Nowa 28G
44-352 Czyżowice
+48 32 45 609 70
email: modernline@modernline.info.pl

Więcej: www.modernline.info.pl