Kernau

Kernau

Chłodziarka-zamrażarka KFRM 18191 NF EX
Chłodziarka-zamrażarka KFRM 18191 NF EX

Najważniejsza jest dla nas wygoda użytkowania urządzeń marki KERNAU, ich niezawodność oraz dbałość o ekologię. Tworzymy produkty cechujące się niskim zużyciem prądu i wody, wszystko po to, by zadbać o portfele ich użytkowników oraz o środowisko naturalne. To dla nas bardzo ważne. Wprowadzamy na rynek sprzęt, który pozwoli Polakom żyć wygodnie i ekologicznie.

Jednym z nich jest chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca marki Kernau KFRM 18191 NF EX o klasie energetyczniej A+. Chłodziarka typu Side by Side dedykowana jest amatorom gotowania, licznym rodzinom lub tym, którzy poszukują przestronnego urządzenia, gwarantującego komfort przechowywania.

KFRM 18191 NF EX posiada system NoFrost, dzięki któremu produkty dłużej zachowują świeżość. Schładzane są równomiernie i szybko utrzymując przy tym odpowiedni poziom wilgotności we wnętrzu urządzenia. Dzięki funkcji Super Cool i funkcji Super Freeze można w krótkim czasie schłodzić wnętrze chłodziarki i zamrażarki aż do czasu uzyskania dostatecznie niskiej temperatury. Chłodziarko-zamrażarka wyposażona jest również w szufladę ChillerBox 0°C, w której utrzymywana jest temperatura bliska 0°C, idealna do przechowywania mięsa i ryb.

Funkcja Eco umożliwia pracę urządzenia z optymalnymi ustawieniami temperatury w chłodziarce i zamrażarce równocześnie oszczędzając energię. Jasna barwa światła równomiernie oświetla wnętrze urządzenia, a zastosowane żarówki LED nie nagrzewają wnętrza nawet przy dłuższym otwarciu drzwi. Kolor inox oraz pojemne wnętrze chłodziarko-zamrażarki sprawiają, że idealnie pasuje do wnętrza kuchni nowoczesnej.

 

Kontakt:

Kernau

Kernau polska
ul. Danielewicza 6/14
37-100 Łańcut
tel. +48 17 711 00 86
e-mail: kontakt@kernau.com

Więcej: www.kernau.com