KASPA

KASPA

Kolekcja lamp wiszących LONGIS
Kolekcja lamp wiszących LONGIS

KASPA to młoda, ale prężnie działająca nowa marka polskiego oświetlenia. Powstała 3,5 roku temu z pasji dwóch założycieli – Katarzyny Hanus i Pawła Szymańskiego, którzy od początku mieli sprecyzowaną wizję swojego biznesu, tego jaki ma być i do kogo jest skierowany. Oferta KASPY powstała z myślą o użytkowniku oświetlenia – polskim kliencie, który ma do dyspozycji szeroki wachlarz różnych rozwiązań bardzo ciekawych stylistycznie wykorzystujących obecne technologie. Wzornictwo lamp nawiązuje w dużej mierze do stylistyki industrialnej, loftowej, ale nie tylko, znajdziemy tutaj również bardzo proste, minimalistyczne wręcz formy kuliste, kubiczne, techniczne reflektory czy oprawy do wmontowania w sufit. Lampy wiszące w większości mają transparentne, szklane klosze pozwalające na wydobycie światła bardzo modnych ostatnio żarówek w stylu retro z dekoracyjnym żarnikiem. W kolekcji KASPY znajdują się również bardzo charakterystyczne lampy wykorzystujące zębatkę rowerową jako główny element oprawy czy delikatne formy prostopadłościanów z metalowych ramek wypełnionych szkłem, niezwykle proste i eleganckie zarazem.

To co jest niewątpliwym atutem tej młodej marki to produkcja, która odbywa się w Polsce, wykorzystując rodzime surowce i szkła z polskich hut. W efekcie powstała kolekcja lamp produkowanych w 100% w naszym kraju. Ten fakt ma wpływ na jakość produktów, która jest stale weryfikowana oraz na możliwość drobnych modyfikacji opraw na zamówienie klientów. Ważnym atutem krajowej produkcji jest także szybka dostępność produktów, które w dużej mierze produkowane na bieżąco są dostępne „od ręki”, a czas produkcyjny najbardziej skomplikowanych lamp trwa do kilkunastu dni roboczych.

Kolekcja lamp wiszących LONGIS

Założeniem twórców kolekcji był polski rynek i w efekcie lampy na polską kieszeń. Faktycznie oferta jest atrakcyjna cenowo, dostępna dla większości klientów.

Firma KASPA jest gotowa do pracy z architektami i projektantami i w tym celu poza pięknym katalogiem produktów oraz stroną internetową www.kaspa.com.pl przygotowała pakiet modeli 3D do wykorzystania w wizualizacjach projektowych. Jest to niezwykle cenne narzędzie pracy dla wskazanej grupy zawodowej i trzeba podkreślić, że niewiele polskich firm takie modele posiada. Ten fakt świadczy o świadomości twórców marki jak należy wspierać sprzedaż i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Marka KASPA posiada także swój showroom, miejsce gdzie można zobaczyć, dotknąć, zaświecić niemal każdą lampę z kolekcji. Odwiedzający mają możliwość zasięgnięcia porady, przedstawienia swojej potrzeby, omówienia wątpliwości, dobrania odpowiednich źródeł światła i profesjonalnej obsługi sprzedaży lamp z kolekcji. Tutaj klient jest traktowany jak gość, któremu poświęca się czas i uwagę, można napić się kawy i porozmawiać z twórcami marki.

 

Warto zapamiętać ten adres i zajrzeć w wolnej chwili:

KASPA

biuro i showroom:
ul. Spokojna 7 lok 4 (klatka C)
01-044 Warszawa
biuro@kaspa.com.pl

Więcej: www.kaspa.com.pl