Jawor-Parkiet.pl

FLASH&DQ

Rodzina opraw oświetleniowych NOISE
Retro Collection

Retro Collection – jedna marka, wiele możliwości

Dziś coraz częściej bywamy znużeni minimalizmem i chłodną surowością nowoczesnej architektury. To właśnie z myślą o tych z nas, którzy kochają naturalne piękno, a projektując wnętrza, marzą o funkcjonalności i niepowtarzalnym efekcie, powstała Retro Collection od Jawor-Parkiet.

W Retro Collection to użytkownicy decydują, swobodnie wybierając spośród wielu, naprawdę oryginalnych i nietypowych produktów. W kolekcji znajdziemy zarówno deski ręcznie postarzane, jak i szorstkie, o wyraźnej strukturze oraz mocno zaznaczonych śladach po pile, a także podłogi jedwabiście gładkie – subtelne i delikatne w dotyku. Wszystko to sprawia, że możemy tworzyć aranżacje, których ograniczeniem jest jedynie ludzka wyobraźnia.

Podłogi skrojone na miarę

Kolekcję stanowią cztery autorskie linie. Pierwsza z nich, ręcznie postarzana Hand Made, powstała z inspiracji tradycyjną zabudową Warmii i Mazur. Idealnie gładka, niemal aksamitna powierzchnia desek z serii Pure to natomiast wyjątkowa mieszanka dobrego stylu i przyjemnych doznań percepcyjnych. Dynamiczna, intensywnie szczotkowana linia Brushed eksponuje na powierzchni grę świateł oraz ciekawe barwy i kontrasty. Ostatnia z linii, wyrazista Intensive, łączy w sobie przeciwieństwa – minimalizm z mocno wyczuwalną, szorstką strukturą, surowość z trójwymiarowym, załamującym światło wzorem powstałym w wyniku wykończenia powierzchni intensywnymi śladami po pile. To wszystko sprawia, że deski te doskonale wypełnią każdą przestrzeń i zintegrują poszczególne elementy wykończenia wnętrz. Podłogi dostępne są aż w 3 wariantach długości – standardowej FertigDeski, ponaddwumetrowej FertigDeski Luxury oraz dedykowanej architektom, jednolitej (590 lub 600 mm) FertigDeski Design Experience – i 17 wariantach kolorystycznych.

 Retro Collection
 Retro Collection

Kontakt:

FLASH&DQ

Jawor-Parkiet
ul. Grunwaldzka 87
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
tel.: 56 474 80 84

Więcej: www.jawor-parkiet.pl