FLASH&DQ

FLASH&DQ

Rodzina opraw oświetleniowych NOISE
Rodzina opraw oświetleniowych NOISE

FLASH&DQ to designerska marka opraw oświetleniowych projektowana i wytwarzana przez firmę Lug Light Factory z Zielonej Góry. 100% polskiego wzornictwa na najwyższym światowym poziomie. Synergia pięknych, unikatowych form i nowoczesnej technologii LED.

Lug Light Factory powstała w 1989 roku i od tego czasu sukcesywnie powiększa swoją ofertę oraz rozrasta się organizacyjnie, pozostając przy tym firmą rodzinną ze w 100% polskim kapitałem, zarządzaną przez Państwa Wtorkowskich. Podsumowanie ich dokonań jest imponujące: 2 fabryki w Zielonej Górze, 11 oddziałów regionalnych w Polsce, biura przedstawicielskie w Berlinie, Londynie, Paryżu, Dubaju i Sao Paulo. Do tego już wkrótce dołączy 3 fabryka w prowincji Misiones w Argentynie, której zbudowanie przypieczętowane zostało listem intencyjnym podpisanym wspólnie z władzami prowincji. Możemy być dumni, że polska firma z takim sukcesem wdraża swoje rozwiązania na rynkach zagranicznych.

„MIŁOŚĆ DO PIĘKNA, TO DOBRY SMAK, TWORZENIE PIĘKNYCH RZECZY TO SZTUKA.”

Ten cytat z R. W. Emersona obrazuje jakie intencje przyświecały stworzeniu marki Flash&DQ, która powstała w odpowiedzi na potrzeby szczególnie wymagających klientów i z założenia stanowi „wisienkę na torcie” w kompleksowej ofercie firmy.

 Rodzina opraw oświetleniowych NOISE

Zapragnęliśmy tworzyć użyteczne dzieła sztuki, i – co potwierdzają liczne wyróżnienia (m.in. nagroda Dobry Wzór IWP) – nam się to udaje. Tworzymy w Polsce. W przepięknych formach zamykamy design, jakość, luksus, dopracowany detal i najnowszą technologię oświetleniową LED. Zanim produkt wejdzie na rynek, testujemy go, badamy i sprawdzamy. Klient otrzymuje go dopiero wtedy, gdy jesteśmy na 100% pewni, że spełni zarówno wymagania oświetleniowe jak i estetyczne.

Naszym wyróżnikiem jest niestandardowe podejście do materiału, tak jak np. użycie betonu czy żywicy poliestrowej oraz – poza piękną formą – nieprzeciętne rozmiary naszych opraw (np. ponad metrowe lampy z linii Spectacular Highbays, czy oprawa Tlon o niemal 2 metrowej średnicy).

Staramy się też dzielić pasją projektowania z naszymi klientami. To dlatego powstał NOISE – oprawa, której 7 różnych modułów umożliwia stworzenie każdemu indywidualnej kompozycji świetlnej we własnym domu.

Wspieramy i pracujemy z architektami, przygotowaliśmy więc modele 3d do użytku w programach takich jak Revit, AutoCad, Archicad, 3d max, Sketchup, Artlantis i Cad Decor PRO. Oprócz tego oferujemy pełne wsparcie i doradztwo projektowe od etapu koncepcji do realizacji. Nasze lampy można zobaczyć w sieci Salonów Partnerskich:

– Exclusive Lights/DOMOTEKA, Warszawa,
– Pro-interior, Poznań;
– Studio Grey, Zielona Góra;
– Forum Designu, Kraków;
– Zoomroom, Olsztyn;
– Elmax, Lublin

Kontakt:

FLASH&DQ

LUG Light
Factory Sp. z o. o.
ul. Gorzowska 11
65-127 Zielona Góra
+48 68 45 33 200

Więcej: www.flashdq.pl