ENIX

ENIX

Grzejnik palma z oświetleniem
Grzejnik palma z oświetleniem

Grzejnik Palma to designerskie podejście do tematu ogrzewania.
Tworzymy użyteczne dzieła, rękodzieła, kreujemy ciepło. W przepięknych formach zamykamy design, jakość, dopracowany detal i najnowszą technologię oświetleniową LED.

Grzejnik z funkcją oświetlenia Palma inspirowany jest naturą, a jego oryginalna forma doskonale komponuje się z różnymi aranżacjami wnętrz.

Po mistrzowsku łączy funkcjonalność, niebagatelne wzornictwo i dobroczynne właściwości chromoterapii. Jego atrakcyjność wizualną zapewnia fantazyjnie zaprojektowana korona. Rozpięta na boki, z ramionami ułożonymi w nieregularnych wysokościach, a do tego pięknie scalona z oświetleniem sprawia, że grzejnik staje się niebanalną ozdobą wnętrza.

Za pomocą pilota użytkownicy mogą też zmieniać aż 7 kolorów światła korony, tak aby jak najlepiej dopasować go do wnętrza lub własnego nastroju. Urządzenie ma również wbudowane wieszaki np. na płaszcz lub ręcznik.

Grzejnik palma z oświetleniem

Firma Enix istnieje od 1990 roku, niewątpliwym atutem naszej marki jest produkcja, która odbywa się w Krakowie. Na przestrzeni wielu lat firma Enix inwestując w nowe technologie rozpoczęła projektowanie grzejników Dekoracyjnych oraz nowej marki Enix Create. Współpracujemy z projektantami form użytkowych, dzięki którym nasze produkty są bardzo dobrze oceniane przez konsumentów i wyróżniane w prestiżowych plebiscytach.

Otrzymaliśmy liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak: Wybór Roku 2014, Design dla Konesera 2014, Dobra Marka 2015, Dobry Design 2016, Wybór Roku 2017, Home Zone 2017 jakość i niezawodność.

Jesteśmy solidną i rzetelną firmą, gwarantującą spokojną pracę pracownikom, profesjonalną obsługę klientom oraz partnerskie stosunki z dostawcami i kontrahentami. Pracownicy są największym atutem naszej firmy, dlatego zapewniamy równe szanse zarówno młodym pracownikom, jak i starszej kadrze.

 

Szybki kontakt:

ENIX

Enix Sp. z o.o.
ul. Domagały 1
30-841 Kraków
tel/fax: 012 653 53 36
e-mail:office@enix.pl

Więcej: www.enix.pl

Nasze grzejniki przełamują granice dotyczące tylko użyteczności przedmiotów stosowanych na co dzień, wpisując się tym samym w ogólnoświatowy trend, łączący kilka funkcji w jednym przedmiocie. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt nie brał pod uwagę tego, że zwykły grzejnik mógłby być elementem ozdobnym pomieszczenia, nie mówiąc o jego doświetlaniu czy pełnieniu funkcji głośnika.

Nasze produkty projektujemy z myślą zarówno o pomieszczeniach użytku publicznego, jak i domach prywatnych. Mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie użytkownikom zależy na ponadczasowym designie. Niebagatelnym wyzwaniem jest dla nas potrzeba i emocje przyszłych użytkowników – cieszymy się, gdy udaje się nam je zaspokoić.