Dziurskip Korony okienneDziurskip

DziurskipKorony okienne

Oferta firmy Dziurskip jest niczym ukłon w stronę najbardziej wymagających klientów, zwracających uwagę na detale. Marka bezkompromisowo podchodzi do jakości, dopieszczając swoje produkty nawet w najmniejszym szczególe. Jednymi z tych, które zyskały duże uznanie inwestorów, projektantów i klientów są korony drzwiowe i okienne.

Pomysł na stworzenie koron narodził się naturalnie – jako chęć dopełnienia oferty o nowe, dotąd niedostępne na rynku produkty. Założyciele firmy zauważyli, że dając swoim klientom najwyższej jakości listwy przypodłogowe powinni również znaleźć rozwiązanie na zakamuflowanie mało efektownych karniszy do zawieszania firan i zasłon, które znajdują się niemalże w każdym wnętrzu. Po wielu miesiącach wytężonych prac nad projektem i technologią, powstały pierwsze prototypy koron Dziurskip. Zapowiada się, że w przyszłości będą stanowić prestiżowy produkt rozpoznawalny marki.

Korony dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej, o dowolnych wymiarach i z możliwością zastosowania dodatkowych rozwiązań, jak np. podświetlenie LED.

W ofercie Dziurskip znajdują się również:
– Ekskluzywne listwy przypodłogowe MDF
– Listwy podświetlane LED
– Listwy naścienne
– Opaski do drzwi i okien
– Boazeria angielska

Do produkcji listew marki Dziurskip używa się najgęstszych płyt MDF i najlepszych poliuretanowych lakierów, które zapewniają wieloletnią trwałość produktu, stabilizację wymiarową, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wysoki efekt estetyczny.

Firma Dziurskip jest otwarta na realizację niestandardowych rozwiązań, które spełnią nawet najbardziej wysublimowane oczekiwania projektantów i klientów.

 

 

Kontakt:

Dziurskip

DZIURSKIP
ul. Tadeusza Kościuszki 108
32-086 Węgrzce

tel. (+48) 12 307 04 83

Więcej: www.dziurskip.pl