Dunes panel dekoracyjny 3D wzór Lattice

Dunes

Panel dekoracyjny 3D – wzór Lattice
Panel Dekoracyjny 3D Dunes wzór Lattice

Panele dekoracyjne Dunes 3D to naturalne materiały wykończeniowe wyznaczające nowoczesne trendy w systemie projektowania oraz dekorowania wnętrz.

Zastosowanie ich pozwala na oryginalną aranżację pomieszczeń mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej, takich jak sklepy, galerie, hotele, restauracje, gabinety kosmetyczne itp. Trójwymiarowe panele dekoracyjne nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter. Mogą być wykorzystywane pojedynczo, w formie ozdobnych elementów lub do pokrywania całych ścian trójwymiarową fakturą. W zależności od zastosowania mogą inspirować do działania lub skłaniać do wyciszenia i uspokojenia duszy.

Panele dekoracyjne Dunes 3D wykonane są z naturalnego gipsu, dzięki czemu są niepalne, nie zawierają szkodliwych substancji ani lotnych związków mineralnych. Użyty w produkcji materiał sprawia, że panele są przyjazne dla ludzi i środowiska.

Różnorodność wzorów oraz szerokie ich zastosowanie pozwala puścić wodze fantazji i zaprojektować wnętrze o jakim marzymy.

 

Trójwymiarowy panel Lattice to oryginalny i niezwykle efektowny wzór. Symetryczna kratownica ciekawie zaprezentuje się w każdym pomieszczeniu. Trójwymiarowość paneli podkreślona odpowiednim światłem i kolorem nada wnętrzu niesamowitej głębi. Idealnie nadaje się do wystroju wnętrz mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Wnętrza zyskają nowoczesny i estetyczny wygląd, a nie od dziś wiadomo, że liczy się dobre pierwsze wrażenie.

Kontakt:

Dunes

DUNES Panele Dekoracyjne 3D
Jakubowice Konińskie Kolonia
ul. Kalinowa 8
21-003 Ciecierzyn
tel. +48 530 836 999
e-mail: dunes@dunes.pl

Więcej: www.dunes.pl