Domikon

Domikon

Budownictwo energooszczędne prefabrykowane
Budownictwo energooszczędne prefabrykowane
DOMIKON czyli mieszkaj szczęśliwie.

Spełniliśmy marzenia ponad 300-tu Inwestorów w Polsce i za granicą.
Naszym atutem jest szybki czas realizacji- 3 miesiące do stanu deweloperskiego, wysoka jakość wykonania oraz energooszczędność . Nasze ekologiczne domy powstają w polskiej fabryce gdzie wszystkie elementy z niezwykłą precyzją i stałą kontrolą Inżynierów są idealnie łączone a na plac budowy przyjeżdżają gotowe elementy. Czy chcieliby Państwo płacić 1500zł za ogrzewanie i ciepłą wodę rocznie? Nasz klient spod Krakowa płaci tyle za ogrzewanie gazem i ciepłą wodę domu o powierzchni 150m2.

Zajmujemy się wszystkim kompleksowo- od projektu, przez płytę fundamentową do stanu nawet pod klucz. Nasze domy są wyjątkowe, ponieważ nie tylko dbamy o najwyższe parametry energooszczędne, ale również o zdrowie i komfort domowników. I to dlatego m.in. do ocieplenia elewacji używamy tylko wełny mineralnej twardej ponieważ wełna zapewnia idealny mikroklimat i cyrkulację wilgoci.

Z nami zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze na eksploatację i dodatkowo otrzymają 30- letnią gwarancję na konstrukcje. DOMIKON jest firmą cenioną za indywidualne podejście do klienta i do samego projektu . Doświadczenie na rynku budowlanym sprawdzony i odpowiedzialny zespół specjalistów oraz współpraca z wyselekcjonowanymi dostawcami to recepta na sukces, która pozwala realizować firmie DOMIKON każdy projekt z zachowaniem najwyższej jakości i korzystnej ceny. W inwestycjach wybudowanych przez DOMIKON żyje się zdrowo i szczęśliwie. Domikon zrealizuj swoje marzenia z nami.

Kontakt:

Domikon

Domikon sp. z o.o.
ul. Parkowa 2
97-216 Czerniewice
+48 44 726 04 09
domikon@domikon.pl

Więcej: www.domikon.pl