Creadoor Design

Creadoor Design

Creadoor DesignDrzwi zintegrowane zabudowy wewnętrzne z grafiką 3D

CREADOOR DESIGN …to polska marka ekskluzywnych drzwi wewnętrznych, mebli oraz zintegrowanych zabudów wewnętrznych z grafiką 3D.

Nasza grafika, to nie naklejka ani płaski obraz. To precyzyjnie wyryty wzór z widoczną i wyczuwalną głębią. Najnowsza Technologia Plazmowa, którą dysponujemy, pozwala nam precyzyjnie wykonać dowolną grafikę, pozostawiając po sobie wyraźnie widoczną oraz wyczuwalną głębię. To dzięki niej produkty Creadoor zyskują swoją wyjątkowość i niepowtarzalność. To technologia zmienia nasze drzwi, meble i zabudowy w prawdziwe dzieła sztuki, które zdobią mieszkania i domy naszych Klientów.

Podłożem tej fantastycznej grafiki są przede wszystkim powierzchnie drewniane, fornirowane oraz lakierowane, a sam wzór może być polakierowany na dowolny kolor z palety barw RAL/NCS. Zintegrowane Zabudowy Wewnętrzne to flagowy produkt naszej marki. Ich zadaniem jest stworzenie jednolitej płaszczyzny dekoracyjnej na jak największej powierzchni ściany. W skład Zabudowy mogą wchodzić drzwi wewnętrzne, panele ścienne oraz fronty meblowe.

 

Szybki kontakt:

Creadoor Design

SHOWROOM CREADOOR
UL. Jana Nowaka Jeziorańskiego 46, lok. U12
03-982 Warszawa

tel. +48 533 533 503

Więcej: www.creadoor.pl