Blachy Pruszyński

Blachy Pruszyński

Płyty warstwowe PIRTECH
Płyty warstwowe PIRTECH

Krzysztof Pruszyński to jedna z najważniejszych postaci przełomu XX i XXI wieku, która przyczyniła się do dynamicznego rozwoju stalowych lekkich pokryć / przykryć dachowych i rozwiązań elewacyjnych zarówno w Polsce, jak i Europie. To nie tylko świetny producent, ale także wielki wizjoner i kreator kultury systemów dachowych oraz ściennych. Dzięki Jego talentowi i wiedzy nasz kraj umocnił swoją pozycję w Europie jako lider i autorytet w branży stalowych lekkich obudów (postęp naukowy oraz technologiczny).

W 1985 r. założył firmę Blachy Pruszyński, a dzisiaj stoi na czele Grupy Pruszyński, która skupia ponad 20 podmiotów działających w kraju i poza granicami, między innymi w Czechach, na Ukrainie, w Rumunii, w Niemczech oraz na Węgrzech. Marka Pruszyński znana jest i szanowana zarówno w krajach Europy Wschodniej, jak i Zachodniej. Obecnie spółka rozwija sprzedaż do tak odległych regionów, jak Ameryka Południowa, Skandynawia, Afryka.

Kolekcja lamp wiszących LONGIS

Do swoich największych sukcesów Krzysztof Pruszyński może zaliczyć regularny wzrost sprzedaży i systematyczne powiększanie przewagi nad konkurencją, a przede wszystkim ogromną rozpoznawalność marki Blachy Pruszyński jako lidera rynku stalowych pokryć dachowych.

W okresie ostatnich kilkunastu miesięcy uruchomił produkcję płyt warstwowych PIRTECH z rdzeniem ze sztywnej pianki poliuretanowej typu PIR w okładzinach metalowych. Nowo otwarta linia produkcyjna jest największą inwestycją tego typu w Polsce i jedną z najnowocześniejszych w Europie. Rozszerzenie asortymentu produkcyjnego o płyty warstwowe PIRTECH przyczyniło się do tego, że oferta Grupa Pruszyński stała się kompletna i atrakcyjna z punktu widzenia obecnych i przyszłych klientów, gdyż firma jest w stanie dostarczyć pełen zestaw elementów dachowych oraz elewacyjnych na każdą inwestycję.

Zaawansowane technologicznie rozwiązania, dają firmie Blachy Pruszyński ogromną przewagę nad konkurencją, która przekłada się na wysoką pozycję rynkową w kraju i Europie.

Płyta dachowa
PWD-PIR
Ścienna płyta z ukrytym mocowaniem PWS-PIR-PL
Ścienna płyta z widocznym mocowaniem PWS-PIR-ST

Kontakt:

Blachy Pruszyński

Pruszyński Sp. z o.o.
Sokołów, 05-806 Komorów
ul. Sokołowska 32b
tel. 22 738 60 00

Więcej: www.pruszynski.com.pl