Barlinek

Barlinek

Ekskluzywna kolekcja SENSES
Ekskluzywna kolekcja SENSES

Niezalenie od stylu, każde eleganckie wnętrze ma szczególne wymagania dotyczące podłogi. Jakość zastosowanych materiałów i staranność wykonania mogą przesądzić o tym jaki będzie efekt końcowy całej aranżacji. Szlachetne deski z naturalnego drewna od dawna są wnętrzarskim pewnikiem.

Senses, to deski “w dużym formacie” – o ponadstandardowej szerokości (aż 21 cm) i długości 220 cm. Takie przeskalowanie, swoista zabawa formą, w ciekawy sposób zmienia perspektywę wnętrza, a duży rozmiar pozwala na lepsze wyeksponowanie detali wykonania. Deski mają wyraźnie zaznaczone krawędzie, co dodatkowo wydłuża je optycznie. Stonowana kolorystyka nawiązuje do naturalnej kolorystyki ziemi, ale w nowym, lekko awangardowym wydaniu.

Deski z kolekcji SENSES posiadają idealną dla naszej strefy klimatycznej konstrukcję krzyżową, dzięki której są odporne na zmiany pogodowe za oknem (nie rozsychają się i nie skrzypią) oraz doskonale sprawdzają się na ogrzewaniu podłogowym. Mogą być montowane w systemie pływającym oraz poprzez klejenie do podłoża. Fabrycznie wykańczamy je lakierem lub bardzo modnymi ostatnio naturalnymi olejami. Kolekcję tworzy 8 dekorów, dostępnych w cenie od 249 zł/m2.

Aranżacja Senses Dąb Excite Aranżacja Senses Dąb Excite

Aranżacja Senses Dąb Gentle Aranżacja Senses Dąb Gentle

Aranżacja Senses Dąb Joy Aranżacja Senses Dąb Joy

Aranżacja Senses Dąb Touch Aranżacja Senses Dąb Touch

Szybki kontakt:

Barlinek

BARLINEK S.A.
Al. Solidarności 36
25-323 Kielce
tel.: +48 41 333 11 11

Więcej: www.barlinek.com