Aldex

Aldex

Lampy FROM Chrom
Lampy FROM Chrom

Firma „Aldex” to rodzinna firma oświetleniowa założona w 1981 roku przez Aleksandra Dyderskiego. Jest to polski producent obchodzący tym roku 35 lecie swojej działalności

Dorobek firmy „Aldex” to tysiące opraw oświetleniowych sprzedawanych przez lata z powodzeniem na rynku krajowym i zagranicznym. Potwierdzeniem wysokiej jakości i różnorodności wzornictwa są wielokrotnie otrzymane przez firmę nagrody na międzynarodowych imprezach wystawienniczych. Poza licznymi nagrodami za wzornictwo, Firma „Aldex” została doceniona również jako pracodawca i lider na rynku oświetleniowym. Otrzymała m.in. Laur dla Wybitnego Polskiego Producenta przyznany na XIV Międzynarodowych Targach „Światło” w Warszawie, Laur Solidna Firma, Przedsiębiorstwo Fair Play i Polski Sukces. Oprawy oświetleniowe firmy posiadają atesty i certyfikaty zgodności z normami.

Oferta firmy obejmuje żyrandole, kinkiety, lampy stojące, biurkowe, plafony w stylistyce nowoczesnej i tradycyjnej. Bogate zaplecze technologiczne pozwala na produkcję lamp z metalu wycinanego laserowo techniką Flashcut i uzyskanie perfekcyjnych cięć i zdobień. Firma ma szerokie możliwości w zakresie realizacji pomysłów klientów błyskawicznie dostosowując się do trendów i potrzeb.

Współpraca z firmą PPHU „Aldex” A.Dyderski imp.-exp. sp. z o.o. to gwarancja fachowej i życzliwej obsługi na każdym etapie realizacji zamówienia. Zapraszamy do współpracy.

Szybki kontakt:

Aldex

Aleksander Dyderski P.P.H.U. ALDEX sp. z o.o.
ul. Dąbkowskiego 40
42-200 Częstochowa
tel. +48 34 365 66 35

Więcej: www.aldex.com.pl