Vinotti

Vinotti meble

Prostota formy i naturalne piękno drewna. Fronty pokryte okleiną z drewna dębu dzikiego z widocznymi sękami i o niepowtarzalnym rysunku słojów. Naturalny fornir ułożony został w taki sposób, aby tworzył przyciągający wzrok dekoracyjny wzór. Aksamitne w dotyku powierzchnie o unikalnym usłojeniu podkreślone zostały techniką wykończenia.

W przypadku kredensów, witryn i szafek, ciepły kolor frontów wykonanych z drewna dębu dzikiego ożywia biała barwa wnętrz. Prostolinijność przełamano elementami ryflowanymi. Standardowe uchwyty zastąpiono oryginalnymi w formie, wykonanymi z masywu uchwytami. Stanowią one część konstrukcji drzwi – ramiaka. Subtelne w swojej formie detale podkreślają klasę kolekcji. Przemyślany design uzupełniają rozwiązania zwiększające funkcjonalność programu. Wygodny system zamykania tzw. „cichy domyk” eliminuje hałas związany z użytkowaniem mebli. Zastosowany w szafkach zamek baskwilowy to gwarancja niezawodności.

Vinotti - PallasKolekcja Capri from Klose

Witryny, komody, kredensy i szafki można zestawiać ze sobą w unikalne układy tworząc przestrzeń dostosowaną do indywidualnych potrzeb. W kolekcji dostępne są bryły, którymi z łatwością zaaranżujemy jadalnię, salon, pokój dzienny, a nawet sypialnię. W przypadku sypialni możemy wybierać między standardowym łóżkiem, a wersją z podnośnikiem i skrzynią na pościel.

Kolekcja wykonana została z naturalnej okleiny dąb dziki z elementami z masywu oraz z płyty laminowanej. Oferowana jest w wersji dąb dziki olejowany. W meblach zastosowano szyby bezbarwne.

Więcej: www.vinotti.eu