Patroni 2017

Patroni medialni

Dziękujemy naszym patronom medialnym za promocję i wsparcie projektu „Home Zone – jakość i niezawodność” w edycji 2017.

Domo+

Domo+

Domo+ to pierwszy i jedyny polski kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni, w której żyjesz. Dostarcza praktycznych wskazówek i inspiracji do zmiany wnętrz i ogrodów.

wp.pl

Wirtualna Polska

Pierwszy polski portal internetowy. Nowoczesne medium, porządkuje świat i dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi w czasie rzeczywistym. Przewodnik Polaków w wirtualnym świecie.

homebook.pl

homebook.pl

Portal dla osób ceniących sobie niebanalny wystrój wnętrz w domu. Niezliczone pomysły na aranżacje wnętrz i design w świetnym stylu – w każdym produkcie i każdym detalu.

obud.pl

Czas na Wnętrze

Czas na Wnętrze to obecnie największy w Polsce magazyn o stylowych wnętrzach. W reportażach pokazywane są wnętrza w różnych stylach, urządzone z estetycznym smakiem choć niekoniecznie drogo.

Weranda

Weranda

Weranda – miesięcznik wnętrzarski o najpiękniejszych polskich domach, rezydencjach, ogrodach i sztuce.

Dekorian Home

Dekorian Home

Portal o wnętrzach premium i designie. To miejsce spotkań z dobrym designem, wnętrzami w wielu odsłonach, ciekawymi ludźmi.

PLN Design

PLN Design

PLN Design to nowoczesny magazyn internetowy poświęcony polskiemu wzornictwu, wnętrzom oraz architekturze.

Westwing

Westwing

Westwing to klub zakupowy, w którym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do pięknego domu.

Przegląd budowlany

Przegląd budowlany

Przegląd Budowlany jest miesięcznikiem naukowo-technicznym o ponad 80-letniej historii.

Klub Integracji Europejskiej

Klub Integracji Europejskiej

Spotykamy się na kolacjach biznesowych, na które zapraszamy znane osoby ze świata kultury, nauki, mediów, polityki i biznesu.

przedsiebiorcy.eu

przedsiebiorcy.eu

Magazyn ludzi biznesu, przedsiębiorców, właścicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, managerów wyższego i średniego szczebla.

Forum DESIGNU

Forum Designu

Forum Designu to unikalne miejsce, będące pomostem łączącym tradycyjny showroom z koncepcją bezpośredniego obcowania z twórcą oraz ideą designu.

Patroni branżowi

Dziękujemy naszym patronom branżowych za promocję i wsparcie projektu „Home Zone – jakość i niezawodność” w edycji 2017.

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

Federacja zapewnia prawidłowy rozwój polskiego rynku nieruchomości poprzez dostarczanie usług na najwyższym poziome, tworzy system informacyjny dla potrzeb społeczeństwa i rządu oraz jednocześnie wszystkich dla profesjonalistów rynku nieruchomości.

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

Federacja zapewnia prawidłowy rozwoj polskiego rynku nieruchomości poprzez dostarczanie usług na najwyższym poziome, tworzy system informacyjny dla potrzeb społeczeństwa i rządu oraz jednocześnie wszystkim profesjonalistom rynku nieruchomości.

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli

Misją Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli jest integracja polskiej branży meblarskiej w celu skutecznego współuczestnictwa w kształtowaniu rozwoju polskiej branży meblarskiej.

Polski Związek Pracodawców Budownictwa

Polski Związek Pracodawców Budownictwa

Polski Związek Pracodawców Budownictwa to ogólnopolska organizacja zrzeszająca firmy z branży infrastruktury i budownictwa, które wspólnie reprezentują ponad 70 proc. potencjału rynku generalnego wykonawstwa inwestycji w Polsce.

Stowarzyszenie Architektów Polskich

Stowarzyszenie Architektów Polskich

SARP to stowarzyszenie zawodowe zrzeszające architektów oraz osoby związane z architekturą. Tworzymy kontekst dla różnorodnych wydarzeń, wymiany informacji i wszelkich pozytywnych działań. Jesteśmy organizacją chcącą promować to co najlepsze w architekturze.