O projekcie

O projekcie

Home Zone – ogólnopolski projekt realizowany przy współpracy największych mediów w Polsce oraz wybitnych architektów z renomą międzynarodową, którego celem jest wskazanie właściwych rozwiązań w konkretnym sektorze poprzez promocje przedsiębiorstw, które zasługują na szczególne wyróżnienie na polskim rynku.

Poprzez odpowiednie skonfigurowanie produktów, wyróżnionych Znakiem Jakości Home Zone, świadomi i wymagający klienci mogą urządzić, wyposażyć i zaaranżować swój dom, który spełni wszelkie wymogi najwyższej funkcjonalności, jakości i estetyki.
Laureaci projektu tworzą określone ramy etyki biznesu, dlatego takie wartości jak solidność, uczciwość i najwyższa jakość oferty są na pierwszym miejscu.

Znak Jakości jest cenną wskazówką w wyborze niezawodnych produktów i usług. Ważne jest by wyróżniać tych, którzy mogą stać się wzorem do naśladowania – tym podmiotom projekt Home Zone pomaga osiągnąć zasłużony sukces.

Korzyści:

  • wzmocnienie pozycji na polskim rynku (wyróżnienie dla najlepszych);
  • utrwalenie pozytywnego i wiarygodnego wizerunku firmy;
  • obecność w gronie najlepszych;
  • identyfikacja z potwierdzoną, najwyższą jakością;
  • budowanie zaufania;
  • możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych;
  • pomoc w dotarciu do konkretnej grupy klientów;
  • udział w kampanii promocyjnej;
  • otrzymanie Certyfikatu na gali finałowej.

Promocja świadczona na rzecz Laureata jest realizowana od momentu otrzymania decyzji kapituły, a więc im wcześniej nastąpi zgłoszenie tym dłuższa i większa jest kampania reklamowa.

Gala finałowa

Podsumowaniem każdej edycji jest gala finałowa – jedno z najbardziej znaczących wydarzeń na polskim rynku w branży architektoniczno-budowlanej, wnętrzarskiej i aranżacyjnej, odbijające się szerokim echem w polskich mediach. Udział w gali jest doskonałą okazją do zaistnienia w mediach, promocji i podkreślenia atutów wyróżnionych marek, ale również nawiązania cennych kontaktów zawodowych.

Finał edycji 2017 będzie podniosły, a jednocześnie przyjazny do budowy relacji biznesowych dla obecnych gości. Pojawią się znamienite osobistości związane z branżą, wybitni architekci, projektanci, blogerzy, patroni medialni, a także przedstawiciele kapituły.

Nie zabraknie również Gwiazd, Artystów oraz osób znanych ze świata telewizji, show-biznesu, występów artystycznych, loterii z nagrodami i wielu atrakcji by zapewnić wszystkim gościom wielu pozytywnych wrażeń.

« 1 z 4 »