O projekcie

O projekcie

Home Zone – ogólnopolski projekt realizowany we współpracy z Architektami i Projektantami światowej klasy, który wyróżnia produkty i usługi związane z branżą architektoniczną, budowlano-remontową, aranżacyjną i wyposażenia wnętrz. Celem jest wskazanie sprawdzonych rozwiązań w konkretnym sektorze poprzez promocje przedsiębiorstw, które zasługują na szczególne wyróżnienie na polskim rynku.

Znak Jakości jest cenną wskazówką w wyborze niezawodnych produktów i usług. Ważne jest by wyróżniać tych, którzy mogą stać się wzorem do naśladowania – tym podmiotom Home Zone pomaga osiągnąć zasłużony sukces.

Projekt od początku zyskał bogatą oprawę medialną i silną promocję, dzięki patronatom medialnym, które świadczą promocje w prasie branżowej, telewizji czy Internecie, ale również dzięki znamienitym osobistościom, wybitnym architektom, projektantom wnętrz czy osobom ze świata show-biznesu, artystom i gwiazdom wspierającym całe przedsięwzięcie.

Korzyści:

  • wzmocnienie pozycji na polskim rynku (wyróżnienie dla najlepszych);
  • utrwalenie pozytywnego i wiarygodnego wizerunku firmy;
  • obecność w gronie najlepszych;
  • identyfikacja z potwierdzoną, najwyższą jakością;
  • budowanie zaufania;
  • możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych;
  • pomoc w dotarciu do konkretnej grupy klientów;
  • udział w kampanii promocyjnej;
  • otrzymanie Certyfikatu na medialnej gali finałowej.

Promocja świadczona na rzecz Laureata jest realizowana od momentu otrzymania decyzji kapituły, a więc im wcześniej nastąpi zgłoszenie tym dłuższa i większa jest kampania reklamowa.

Gala finałowa

Podsumowaniem każdej edycji jest uroczysta Gala na której zostaną wręczone w świetle mediów prestiżowe wyróżnienia i zaszczytne tytuły TOP MARKA 2018. Udział w gali jest doskonałą okazją do zaistnienia w mediach, promocji i podkreślenia atutów wyróżnionych marek, ale również nawiązania cennych kontaktów zawodowych.

Finał edycji 2017 odbył się 29 listopada 2017 roku w sali marmurowej Pałacu Kultury i Nauki na którym pojawiło się ok 300 Gości, a wśród nich przedstawiciele wyróżnionych Znakiem Jakości firm, Architekci i Projektanci o renomie międzynarodowej, ogólnopolskie media oraz cenione osobistości ze świata telewizji i show biznesu.

Na Gości czekało wiele atrakcji m.in. koncert charyzmatycznego Szymon Wydra & Carpe Diem oraz Honorata Skarbek, a także loteria wizytówkowa z wyjątkowo ekskluzywnymi nagrodami. Punktem kulminacyjnym było uhonorowanie specjalnym wyróżnieniem pięciu firm spośród wszystkich Laureatów projektu Home Zone. Zaszczytny tytuł za projakościowe podejście do biznesu i uwiarygodnienie firmy jako rzetelnego partnera biznesowego otrzymały: Barlinek Drewno Forever, Novelle – Home Couture, KASPA, Halupczok Kuchnie i Wnętrza oraz CREADOOR.

« 1 z 4 »