Grupa EGA

Grupa EGA

Płyty wielkoformatowe
Płyty wielkoformatowe

Produkt
Lapitec® to materiał produkowany w jedynej na świecie włoskiej fabryce kamienia synteryzowanego. Stworzony wyłącznie z naturalnych surowców, dostępny w płytach o największym na rynku formacie 3365 x 1500 mm i grubościach 12, 20 i 30 mm. Lapitec ® znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie i wyposażeniu wnętrz. Łączy w sobie elegancję wykonania i estetyczny wygląd. Posiada skatalogowaną szeroką gamę 21 kolorów i 7 wykończeń. Jednolity i łatwy w obróbce ma wiele zastosowań: od elewacji wentylowanych, przez pokrycia ścian wewnętrznych, po panele podłogowe, fronty meblowe i blaty kuchenne.

Właściwości
Ponad 10 lat testów doświadczalnych we włoskich laboratoriach firmy Lapitec® pozwoliło dopracować w szczegółach technologię przyjazną środowisku naturalnemu. W 100 % naturalny produkt Lapitec® nie tylko nie oddaje żadnych substancji do środowiska, ale jako odpad może być poddany procesowi recyklingu w wyniku zmielenia. Przy bezpośredniej ekspozycji na promienie UV nie traci koloru, co potwierdza wieloletnia gwarancja. Poza tym charakteryzuje go wysoka odporność na zgniatanie, ścieranie oraz niezwykle niska nasiąkliwość. Te walory zwróciły uwagę ośrodków badawczych zajmujących się materiałami budowlanymi. Stąd liczne certyfikaty (m.in. GreenGuard, NSF, Kosher) w tym bardzo ważne świadectwo produktu naturalnego Bio-Care. Rewolucyjne właściwości produktu Lapitec® szturmem podbijają serca Klientów aż w 62 krajach, w tym także w Polsce.

Dystrybutor
Grupa EGA jako wyłączny dystrybutor otworzyła w Częstochowie pierwszy na świecie Showroom Lapitec ®dedykowany: branżystom, architektom i potencjalnym inwestorom. W nim organizowane są szkolenia z jego obróbki i montażu. Odwiedzający go goście mogą przekonać się za co Lapitec® cieszy się tak dużą renomą wśród projektantów i architektów na całym świecie.

   Płyty wielkoformatowe

 

Kontakt:

 
Grupa EGA
ul. Strobice 41
48-314 Pakosławice
tel.: 666 550 666

Więcej: www.ega.pl

Lapitec